З полону до України повернулися 215 Героїв | Times ZT

З полону до України повернулися 215 Героїв

Цієї ночі з російського полону нарешті повернулися на Батьківщину 215 наших Героїв. Серед повернутих захисників 124 офіцери. Звільнено 108 бійців “Азову”, 9 правоохоронців, 9 прикордонників, 10 іноземців, які воювали за Україну та яким погрожували смертю, цивільні громадяни та члени тероборони. 

У рамках обміну полоненими до України повернулися командир полку “Азов” Денис “Редис” Прокопенко, Сергій “Волина” Волинський та Святослав “Калина” Паламар. Окрім того, нарешті на волі наша “Пташка” Катерина Поліщук, морпіх Михайло Діанов, вагітна медикиня Мар’яна Мамонова та наш знаменитий земляк Дмитро “Орест” Козацький, чиї фото з “Азовсталі” відомі на весь світ.

За інформацією ГУР, повернути наших хлопців та дівчат вдалося обмінявши їх на 50 рашистів та одну особину з українським паспортом на прізвище Медведчук.

Обмін проходив на території Туреччини. Звільнення п’ятьох видатних командирів — це результат особистих домовленостей президента Зеленського з президентом Туреччини Ердоганом.

Нагадаємо, що минулий обмін полоненими з рашистами відбувся на початку вересня. Тоді додому повернулися 14 українських захисників.

Будьте першим, хто прокоментував "З полону до України повернулися 215 Героїв"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*