З рахунків житомирян нізащо списуються кругленькі суми за проїзд у громадському транспорті | Times ZT

З рахунків житомирян нізащо списуються кругленькі суми за проїзд у громадському транспорті

Сьогодні, 14 березня, до редакції Times.ZT звернулись житомиряни, з картки яких за останню добу за користування громадським транспортом списались кошти за проїзд. Житомиряни скаржаться, що з їхніх рахунків списано різні суми, де в кого навіть у 10-кратному розмірі від вартості проїзду, хоча самою послугою вони зовсім не користувалися, тим більше, у такій кількості. Також пасажири зазначили, що номер квитанції, що приходить при списанні, не відповідає номеру квитка.

  • «З маршрутки валідатори списують гроші або ввечері або наступного дня. Дружина вчора їздила 3 рази, сьогодні списали 10 разів і я заблокував списання інших, проте все одно намагаються списувати. Номер квитанції, що приходить при списанні не відповідає номеру квитка — там букви, а там цифри», — розповів Юрій.
  • «В мене теж знімає з банківської картки…хоча сьогодні не виходила з дому», — зазначила житомирянка Тетяна. 
  • «З вчорашнього вечора, 10 разів знімались кошти», — повідомила Ольга.

Користувачі громадського транспорту обурюються, що де у кого й досі списуються по 4-6 гривень, тому вони змушені негайно заблокувати карту або встановити ліміт. Додзвонитися до Управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради сьогодні неможливо, адже в них вихідний. Проте через месенджер у Viber зазначають, що списання коштів відбувається через те, що з 11 по 13 березня відбувся збій системи й кошти за проїзд не списувались.

  • «Щось перевірити в інтернеті неможливо, сайту в пошуку не видає, а на сайті міської ради вказано лише фізичну адресу. Дзвонив за вказаними телефонами на сайті транспорту — вони не дійсні. Не в одного мене таке», — написав Юрій.
  • «Десь прочитала, що прийом громадян у них лише по вівторкам. То вони самі визначились: в понеділок чи коли іти?», — вагається Яна.
  • «На гарячій лінії банку відповідать, що це списання за раніше не оплачені проїзди))», — пояснила житомирянка Олена.

В Управлінні транспорту і зв’язку заспокоюють, що роз’яснення щодо списання коштів люди зможуть отримати уже в понеділок.

Будьте першим, хто прокоментував "З рахунків житомирян нізащо списуються кругленькі суми за проїзд у громадському транспорті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*