INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

З січня тариф на воду у Житомирі зросте майже на 16%

391985 1 777x437 - З січня тариф на воду у Житомирі зросте майже на 16%

Уже з наступного 2021 року в Житомирі відбудеться підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення. Про це сьогодні, 18 грудня, під час прес-брифінгу розповів директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

Зокрема вже з наступного року, у січні тариф на водопостачання та водовідведення збільшиться на 15,9% та становитиме: 

на водопостачання 13,764 грн/м3 (+17%);

на водовідведення — 15,684 грн/м3 (+15%)..

Проте покращення води житомиряни зможуть відчути лише весною. 

 

Screenshot 1 13 e1608286591600 - З січня тариф на воду у Житомирі зросте майже на 16%

«В Україні діє закон та декілька постанов, які регулюють питання встановлення тарифу. Зокрема один з них говорить про те, що підприємство не має бути збитковим, а тариф має встановлюватись економічно обгрунтований, тобто всі реальні видатки підприємства мають бути покриті тарифом», — пояснив Андрій Нікітін. 

Він також додав, що всі проєкти світового банку рівноцінні з проєктом, який відбувається за кошти Словенського уряду, а також за власні кошти підприємства.

d1215928 de78 44c5 81ac ad2c7d3d0d91 e1608286891989 - З січня тариф на воду у Житомирі зросте майже на 16%

«Це приємно для мене особисто й тішить всіх житомирян, тому що ми дійсно найкращі серед всіх міст, які в програмі світового банку. Для того, щоб подивитися, як відбувається процес реконструкції водопровідних мереж, потрібно дивитись біля самого водоканалу, тому що саме зараз у нас проходять роботи по реконструкції магістрального трубопроводу. Ми задоволені тим, як працюють наші підрядники по реконструкції мереж водопостачання. Разом з тим ми дуже задоволені, як працює наша слов’янська компанія по реконструкції зливових каналізацій. Кожен тиждень я відвідую цей об’єкт й бач, що працює 60-70 співробітників на різних точках цих очисних споруд. Процес будівництва спочатку цікавий, а потім він стає трохи одноманітним. Проте зараз почало приходити нове обладнання і нам дуже приємно, що можемо вам показати таку картинку, де вже нові споруди, цікаве, дороговартісне й високоефективне обладнання для очистки води і стічних вод», — розповів директор «Житомирводоканалу».

Screenshot 2 11 - З січня тариф на воду у Житомирі зросте майже на 16%

Він також зазначив, що на головну каналізаційну насосну станцію, яка робиться за грантові кошти, більшість обладнання прийде вже в цьому році й об’єкт здадуть дуже швидко, адже дедлайн у квітні 2021 року.

«Я сподіваюсь, що не буде порушення тендерів нашими підрядниками», — сказав на завершення Андрій Нікітін.

Ось як виглядає тариф на водопостачання та водовідведення у Житомирі, порівняно з іншими українськими містами:

Screenshot 3 8 - З січня тариф на воду у Житомирі зросте майже на 16%
Screenshot 4 6 - З січня тариф на воду у Житомирі зросте майже на 16%


Будьте першим, хто прокоментував "З січня тариф на воду у Житомирі зросте майже на 16%"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*