З України екстрадовано організатора міжнародного каналу переправлення нелегальних мігрантів до країн ЄС

З України екстрадовано організатора міжнародного каналу переправлення нелегальних мігрантів до країн ЄС

З України екстрадовано організатора міжнародного каналу переправлення нелегальних мігрантів з-поміж вихідців з країн підвищеного терористичного ризику до Республіки Польща та інших країн ЄС.

Відомо, що фігурант забечував транзит таких осіб через територію росії та білорусі. Такий канал використовувався державою-агресором та її союзниками для дестабілізації міграційної та соціально-політичної ситуації в Європі.

Організував незаконну діяльність 58-річний громадянин однієї з країн Південної Азії, який прибув до України ще у 2016 році, де й розпочав свою «роботу» на користь рф.

Чоловік координував протиправну діяльність транснаціонального злочинного угрупування за допомогою мобільних месенджерів, шляхом надання вказівок, схем маршрутів, їх перевезення, розміщення та забезпечував взаємодію між членами угруповання.

Під час обшуку за місцем проживання фігуранта поліцейські виявили мобільні телефони, ноутбуки та чорнові записи із доказами незаконної діяльності. Також чоловік зберігав у помешканні гроші, ймовірно одержані злочинним шляхом.

Наразі зловмисника екстрадовано до Польщі, де його було оголошено у міжнародний розшук. Там іноземець відповідатиме за вчинені злочини проти європейської безпеки.

В Україні ж наразі правоохоронці встановлюють особи усіх задіяних у злочинній схемі учасників. Також здійснюється перевірка інформації про причетність до функціонування заблокованого каналу переправлення нелегалів спецслужб рф і рб.

Нагадаємо також, що СБУ викрила мережу підпільних типографій, які підробляли документи для «легалізації» за кордоном.

Будьте першим, хто прокоментував "З України екстрадовано організатора міжнародного каналу переправлення нелегальних мігрантів до країн ЄС"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*