З жовтня Житомирщина отримуватиме субсидії та пільги готівкою

cropped DSC 0074 e1569508498959 - З жовтня Житомирщина отримуватиме субсидії та пільги готівкою

З жовтня 2019 року нарахування та виплати «живих» грошей, у вигляді субсидій, на Житомирщині будуть здійснювати місцеві органи соціального захисту населення.
Родини, яким відмовили у травні цього року в призначенні житлової субсидії з певних причин, можуть звернутися за призначенням субсидії. Заяву та декларацію для призначення житлової субсидії можна подати через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.

DSC 0080 1 1024x681 - З жовтня Житомирщина отримуватиме субсидії та пільги готівкою


Не потрібно звертатися за житловою субсидією тим громадянам, яким вона автоматично перепризначилася у травні цього року.
Пенсіонери та ті, хто отримував житлову субсидію через уповноважені банки готівкою та безготівково через «Ощадбанк», будуть так само її отримувати в цій установі.
Слід пам’ятати, що ті, хто отримав субсидію, але не надав банківські рахунки до органів соцзахисту населення, будуть отримувати кошти у поштовому відділенні зв’язку.
Що стосується пільг, то з 1 жовтня 2019 року розпочнеться монетизація на оплату житлово-комунальних установ. Відтепер функціонуватимуть дві системи надання пільг — готівково, через особистий рахунок в «Ощадбанку» або через поштові відділення «Укрпошти» та безготівково — призначається всім пільговикам за прикладом безготівкового надання субсидій через «Ощадбанк» в автоматизованому режимі.
Це означає, що пільговики зможуть зняти кошти з власного рахунку, коли їм заманеться, та самостійно щомісяця розраховуватися за комунальні послуги.


Будьте першим, хто прокоментував "З жовтня Житомирщина отримуватиме субсидії та пільги готівкою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*