За 15 мільйонів гривень під час війни житомирська влада вирішила… відремонтувати тротуари по вулиці Перемоги

За 15 мільйонів гривень під час війни житомирська влада вирішила... відремонтувати тротуари по вулиці Перемоги

Ще 15 мільйонів у Житомирі “закатають” у плитку по вулиці Перемоги. Таке рішення, всупереч обуренню містян, прийняла Житомирська міська рада.

Саме за 15,1 млн грн планують до кінця грудня замостити плиткою тротуари від вул. Михайла Грушевського до майдану Короленка. Відповідний договір вже підписаний зі скандальновідомим ТОВ “УК “Комфорт-Буд”.

Нагадаємо, що власником вказаного підприємства є колишній керівник міського виборчого штабу «Самопомочі» Станіслав Балакішієв, відомий своїм нападом на активістів, які роздавали газети із викривальною інформацією щодо Наталії Чиж перед виборами 2015 року.

Цікаво, що саме це підприємство також здійснюватиме і капітальний ремонт скверу на розі вулиць Князів Острозьких та Київська за 5,5 млн грн. Та й взагалі у нашому місті саме ТОВ “УК “Комфорт-Буд” спеціалізується на реконструкціях скверів та тротуарів. Зокрема, на рахунку даного підприємства:

  • реконструкція майдану Мистецькі Ворота;
  • реконструкція скверу на Майдані Соборному у м. Житомирі зі встановленням флагштоку Державного прапору України;
  • капітальний ремонт тротуарів по вул. Шевченка;
  • капітальний ремонт тротуарів по вул. Велика Бердичівська (від вул. Івана Кочерги до вул. Шевченка), який нині триває;
  • та інші ремонти та реконструкції, більшість з яких відверто низької якості.

Цікавим є і той факт, що під час торгів щодо ремонту тротуарів по вулиці Перемоги управління капітального будівництва відхилило дешевшу пропозицію від ТОВ “Євродорсервіс” і обрало саме ТОВ “УК “Комфорт-Буд”. Певно стало дане підприємство надто рідним для міської влади за останні роки.

Будьте першим, хто прокоментував "За 15 мільйонів гривень під час війни житомирська влада вирішила… відремонтувати тротуари по вулиці Перемоги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*