За кошти Єврокомісії у Житомирі побудують понад 200 квартир для переселенців | Times ZT

За кошти Єврокомісії у Житомирі побудують понад 200 квартир для переселенців

1 комнатная Квартира площадью 43 кв.м. в г. Полтаве

За час війни Житомир став одним з основних міст, які прийняли до себе вимушених переселенців. Відтак гостро стоїть потреба в забезпеченні людей житлом, адже більшості з них немає куди повертатися.

Першою свою допомогу у цьому питанні запропонувало Товариство Червоного Хреста. Вони планують встановити до кінця року 40 будиночків, площею 45 квадратних метрів кожен, з усіма зручностями для цілорічного проживання.

Окрім того, мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив, що найближчим часом Єврокомісія виділить кошти на будівництво більше 200 квартир для вимушених переселенців .

«Ми одні із перших подали в Єврокомісію заявку на будівництво житла для ВПО на 12 млн євро. Єврокомісія затвердила місто Житомир, вже працювали технічні консультанти від цього проєкту, тому найближчим часом ми очікуємо фінансування для будівництва більше 200 квартир»,

– зазначив Сухомлин.

Ще 36 квартир для переселенців-житомирян, які втратили житло, нададуть після проведення реконструкції однієї з недобудов міста. Реконструкцію проведуть коштом державного і обласного бюджетів.

Наразі ж, на жаль, більшість переселенців проживають в тимчасовому житлі.

Будьте першим, хто прокоментував "За кошти Єврокомісії у Житомирі побудують понад 200 квартир для переселенців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*