Мистецтво як благодійність: за кошти від проданих квитків на балетну виставу «Діти Ночі» придбали обладнання для обласної дитячої лікарні

Фото: сайт Житомирської міської ради

У Житомирі з 2-го по 5-те листопада тривала Міжнародна хореографічна асамблея імені Наталії Скорульської. Її фіналом стала балетна вистава «Діти Ночі» у виконанні ведучих солістів Національної опери України – народної артистки України, прими-балерини Катерини Кухар та заслуженого артиста України Олександра Стоянова.

Цьогорічну асамблею присвятили шістдесятиріччю створення балету «Лісова Пісня» Михайла Скорульського.

Всього від продажу квитків було зібрано 103 тисячі гривень, на які придбали необхідне медичне обладнання для онкогематологічного відділення обласної клінічної дитячої лікарні.

Результати ІV Міжнародна хореографічна Асамблея ім. Н. Скорульської можна переглянути тут.

Довідково: Наталія Скорульська — українська артистка балету родом із Житомира. Донька українського композитора Михайла Скорульського. У різні роки була солісткою балету Київського театру опери і балету імені Тараса Шевченка, артисткою Об’єднаних театрів опери і балету в Алма-Аті, асистенткою балетмейстера в театрі імені Абая, а також балетмейстеркою Київського театру опери і балету імені Тараса Шевченка.

Будьте першим, хто прокоментував "Мистецтво як благодійність: за кошти від проданих квитків на балетну виставу «Діти Ночі» придбали обладнання для обласної дитячої лікарні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*