За останні 3 доби бійці ДСНС знешкодили 6 вибухових предметів, знайдених мешканцями Житомирщини

Упродовж останніх трьох діб піротехніки ДСНС Житомирщини знищили 6 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн та сучасності. Небезпечні знахідки були виявлені мешканцями області у лісах під час збору грибів та на власних присадибних ділянках при проведенні земляних робіт.

Так, зокрема, поблизу сіл Межиліска та Голубієвичі Народицької територіальної громади Коростенського району селяни знайшли дві протитанкові міни. У селах Стара Гута та Нові Вороб’ї Малинської територіальної громади того ж району мешканці виявили сучасний снаряд від реактивної системи залпового вогню «Град» та артилерійський снаряд часів Другої світової війни. А,у Житомирському районі поблизу сіл Глибочиця та Новоселиця люди натрапили на артснаряд та мінометну міну часів Другої світової війни.

Всі виявлені небезпечні предмети були знищені шляхом контрольованого підриву у спеціально відведеному місці.

У ДСНС застерігають: при виявленні невідомих металевих предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».

Нагадаємо також, що на Малинщині грибники знайшли у лісі два касетних елементи від РСЗВ “Ураган”.

Будьте першим, хто прокоментував "За останні 3 доби бійці ДСНС знешкодили 6 вибухових предметів, знайдених мешканцями Житомирщини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*