За останню добу фахівців ДСНС Житомирщини 12 разів викликали на ліквідацію наслідків негоди та російських обстрілів

Протягом останньої доби бійці ДСНС Житомирщини 12 разів залучалися до проведення аварійно-рятувальних робіт та надання допомоги населенню у нестандартних ситуаціях.

Так, поблизу сіл Андріївка і Сонячне Житомирського району рятувальники за допомогою троса, лебідки та пожежних автомобілів звільнили зі снігової пастки та повернули на проїзджу частину два транспортні засоби.

Окрім того, з автошляхів у с. Кикова Звягельського району, поблизу сіл Пряжів, Тетерівка і Будичани Житомирського району та біля с. Рея Бердичівського району фахівці ДСНС розрізали та прибрали на узбіччя проїзджих частин 25 дерев.

Після рашистських обстрілів, що погрузили країну у блекаут, бійці ДСНС проводили аварійні роботи по забезпеченню електроживленням трьох державних установ у смт Лугини, м. Малин Коростенського району та в м. Бердичів. Водночас житомирські рятувальники здійснили підвози води до відділення гемодіалізу обласної лікарні та допомогли відчинити вхідні двері квартири, власниця якої не могла самостійно пересуватися.

Загиблих та травмованих внаслідок вказаних подій не має. Фахівці ДСНС продовжують проводити роботи з ліквідації наслідків вчорашніх обстрілів та негоди.

Будьте першим, хто прокоментував "За останню добу фахівців ДСНС Житомирщини 12 разів викликали на ліквідацію наслідків негоди та російських обстрілів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*