Упродовж минулої доби в області сталося 22 загоряння сухостоюі. Найбільше займання виникло на Коростенщині.
Там 10 вересня на відкритій території у Коростені зайнялася суха рослинність. На місце терміново викликали вогнеборців. Коли бійці ДСНС прибули на вказану територію, з`ясувалося , що горить очерет на площі біля 2 га та існує загроза розповсюдження полум’я на дачні будинки і гаражі. Ускладнювала приборкання пожежі висока трава та велика площа території. Підвоз води довелося робити з водойми.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-10_11-59-23.jpg)
Завдяки спільним зусиллям рятувальників та місцевих жителів за півтори години пожежу ліквідували. На щастя, вдалося не допустити збільшення площі займання та перекидання вогню на зазначені будівлі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-10_11-59-21.jpg)
Загалом протягом доби вогнем пройдено 20,15 га території області.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-10_11-59-22.jpg)
Нагадаємо також, що через загоряння сухостою у Високій Печі мало не згоріли будинки селян.
Будьте першим, хто прокоментував "За останню добу на Житомирщині в результаті загоряння сухостою вогонь пройшов понад 20 га території (ФОТО)"