Упродовж останньої доби на пожежах в області рятувальники виявили двох загиблих.
Зокрема, у с. Котівка Радомишльської громади Житомирського району у власному будинку згорів 54-річний чоловік. Бійці ДСНС виявили його бездиханне тіло на підлозі в коридорі оселі під час гасіння.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-12_10-44-05.jpg)
Ще один чоловік загинув на пожежі в с. Стара Чорторія Любарської громади Житомирського району. В оселі згоріло лише ліжко, однак з невідомих причин 70-річний господар житловий будинок вчасно не покинув. Вогнеборці до гасіння цієї пожежі не залучалися.
Наразі фахівці встановлюють причини обох пожеж.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-12_10-44-05-2.jpg)
Нагадаємо також, що під Житомиром у власному будинку згорів 33-річний чоловік.
Будьте першим, хто прокоментував "За останню добу у пожежах на Житомирщині загинуло двоє людей"