За останній тиждень ЗСУ звільнили від окупантів більше 300 населених пунктів Харківщини

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що з 6 вересня по сьогодні українські військові звільнили від російських окупантів 3 800 квадратних кілометрів, більше ніж 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей.

Вражає стійкість і дух наших українців, тому що росіяни позбавили їх тут будь-якого зв’язку і практично ні в кого з цих людей не було можливості дізнатися, що відбувається на підконтрольній частині країни. Їм говорили, що України вже немає, що в країні вже інший Президент, що Україна за ними не прийде. Однак всі наші люди стійко чекали і вірили, що Збройні Сили України прийдуть і звільнять їх»,

– зазначила замміністра.

Більше того за вказаний період ЗСУ знищили 590 одиниць російської техніки на мінімум 673 млн доларів, затрофеївши при цьому ще близько 300 одиниць техніки ворога.

Наразі контрнаступ українських військових продовжується. Метою найближчих днів є повне звільнення від рашистів усієї території Харківської області.

Водночас у розвідці США вважають, що після успішного контрнаступу у Харківській області ЗСУ можуть витіснити російські війська і з інших територій України.

Будьте першим, хто прокоментував "За останній тиждень ЗСУ звільнили від окупантів більше 300 населених пунктів Харківщини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*