За період війни на Житомирщині правоохоронці вилучили у громадян понад 1300 боєприпасів | Times ZT

За період війни на Житомирщині правоохоронці вилучили у громадян понад 1300 боєприпасів

Останнім часом почастішали випадки виявлення нелегальної зброї та небезпечних боєприпасів під час перевірок на блокпостах та в результаті слідчих дій у рамках розслідування кримінальних проваджень.

Так, наприклад, днями в одному із сіл Черняхівщини інспектори поліції виявили у 37-річного місцевого жителя предмет, схожий на саморобний пістолет. В Ушомирській громаді в будинку 47-річного чоловіка було виявлено близько 200 набоїв до автоматичної зброї калібру 7,62 мм. А в обійсті 25-річного жителя Овруччини – 2 протипіхотні міни, 8 тротилових шашок та набої до автомата калібру 5,45 мм.

Загалом же, за даними Головного управління Нацполіції в області, за період з 24 лютого на Житомирщині з незаконного обігу правоохоронці вилучили понад десяток одиниць зброї, у тому числі автоматичної, більш як 1300 боєприпасів (серед них понад 20 одиниць – ручні гранати, 2 – міни, решта – різнокаліберні набої) та близько 6,6 кг вибухових речовин (2 кг пороху і 4,6 кг тротилу).

Відтак правоохоронці Житомирщини закликають громадян задля уникнення кримінальної відповідальності здати такі речі добровільно. Зауважимо, що відповідно до внесених змін до законодавства, такі особи автоматично (без процесуальної тяганини та подальших судових ухвал) звільняються від кримінальної відповідальності та покарання. 

Будьте першим, хто прокоментував "За період війни на Житомирщині правоохоронці вилучили у громадян понад 1300 боєприпасів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*