За перший тиждень 2019 року поліцейські виявили 50 правопорушень стосовно дітей

Фото: з сайту ГУНП у Житомирській області

Під час святкових днів близько 50 людей притягнули до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків по вихованню дітей, продаж неповнолітнім спиртного та доведення їх до стану сп’яніння.

Про це розповіли у прес-службі поліції Житомирщини.

За інформацією поліції, у Житомирі та Бердичеві виявили факти продажу дітям алкоголю працівниками торгівельних закладів, відповідні матеріали відправили на розгляд адміністративних комісій.

За такі правопорушення підприємцям загрожує штраф 6800 гривень та анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. А працівнику, який продав алкоголь – штраф від 510 до 1700 гривень.

Також пд час профілактичних рейдів виявили 3 факти, коли дорослі дозволяти, а подекуди і заохочували дітей, вживати спиртне. Їх також притягнули до адміністративної відповідальності.

Під час інспектування сімей, що перебувають під наглядом поліції та соціальних служб, правоохоронці виявили, що понад 40 батьків все ж не подбали про належне свято у домівках. Незадовільний санітарний стан та безлад в оселях, відсутність належної уваги дітям та втеча їх з дому – основні порушення, виявлені під час таких відвідин. Відтак складені адміністративні матеріали було спрямовано на розгляд судів, а про виявлені проблеми проінформовано соціальні служби.

Будьте першим, хто прокоментував "За перший тиждень 2019 року поліцейські виявили 50 правопорушень стосовно дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*