За підсумками результатів президентських дебатів у США лідирує Дональд Трамп: подробиці

За підсумками результатів президентських дебатів у США лідирує Дональд Трамп: подробиці

У США відбулися перші дебати між кандидатами на президентський пост Джо Байденом і Дональдом Трампом. Кандидати обговорили питання економіки та міграції, а також торкнулися теми війн в Україні та секторі Гази.

За традицією Трамп вкотре заявив, що, якби він був президентом, то путін не дозволив би собі вторгнутися в Україну, а Байден мовляв спровокував російського диктатора, вивівши американський контингент з Афганістану. Більше того, пообіцяв завершити війну в Україні раніше ніж офіційно очолить США. Щоправда умови для припинення війни в Україні, висунуті путіним, він назвав «неприйнятними».

При цьому, за словами Трампа, Україна програє рф і путін захопить її , бо у країни закінчуються люди.

В свою чергу Байден наголосив, що російський диктатор у своїй агресії не зупиниться на Україні і спробує піти на Польщу та інші країни НАТО, а також назвав Трампа невдахою і лузером.

Аналітики The Washington Post і Reuters вважають, що виступ Трампа був насичений звичними для нього перебільшеннями та «брехнею». Разом з тим одностайні у думці, що це були не найкращі дебати для Джо Байдена. Більше того, наразі відомо, що партійні соратники останнього подумують про його заміну у виборчій гонці.

І не дивно, адже за постдебатним опитуванням, проведеним CNN, переможцем дебатів став Дональд Трамп, отримавши підтримку 67% глядачів. Водночас за Джо Байдена виступило лише 33% респондентів.

Нагадаємо, що кілька місяців тому, після зустрічі з Трампом, угорський прем`єр Віктор Орбан заявив, що Трамп не буде підтримувати Україну у разі перемоги на президентських виборах США.

Будьте першим, хто прокоментував "За підсумками результатів президентських дебатів у США лідирує Дональд Трамп: подробиці"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*