За постійне знущання з дружини мешканцю Коростишівщини загрожує реальне ув`язнення

Днями 52-річному чоловіку, який відстоював свій авторитет у родині шляхом образ і принижень дружини, було оголошено про підозру в учиненні домашнього насильства. А вже 20 березня обвинувальний акт відносно кривдника було скеровано до суду.

За інформацією ГУНП, раніше чоловік уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства. Кілька років тому суд обрав йому покарання, не пов’язане з позбавленням волі. Після цього у багатодітній родині на певний час запанував спокій та лад. Однак ненадовго.

Вже майже рік як 52-річний житель Харитонівської громади знову не працює та зловживає алкоголем. Через це у родині повсякчас відбуваються голосні чвари та штовханина. Неодноразово нетверезий чоловік виганяв дружину на вулицю, а вона шукала прихисток деінде. Відтак потерпіла знову звернулася за допомогою до правоохоронців

. На жаль, ані превентивна робота у родині, ані складені адмінпротоколи та заборонні приписи на чоловіка надовго не подіяли. Тож тепер дебоширу загрожують громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або арешт на строк до 6 місяців, чи обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.

Загалом від початку року лише у Житомирському районі правоохоронці склали 1105 адміністративних протоколів та розпочали 7 кримінальних проваджень за вчинення домашнього насильства. У 4 випадках обвинувальні акти вже скеровано до суду.

Нагадаэмо також, що у Зарічанах домашня тиранія завершилася вбивством.

Будьте першим, хто прокоментував "За постійне знущання з дружини мешканцю Коростишівщини загрожує реальне ув`язнення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*