“За” проголосували 5 мажоритарників з Житомирщини: Рада прийняла законопроект про ринок землі (ВІДЕО)

Парламент прийняв закон про ринок землі у першому читанні.

Сьогодні, 12 листопада, більшість, а це 240 депутатів Верховної ради України, п`ятеро з яких є депутатами мажоритарниками з Житомирської області, прийняли закон про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Зокрема, парламентарі підтримали за основу законопроект стосовно внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Документ зареєстровано за № 2178-10.

Відзначимо, що Микола Сольський, який є главою парламентського комітету з питань аграрної політики наголосив, що відповідний законопроект планують суттєво змінити вже до другого читання, адже у поточному документі є декілька дискусійних норм.

“Основною нормою є та, що пов’язана із неможливістю придбання земель громадянами іноземних держав. Тільки за умови, що це рішення буде підтверджено на референдумі. Саме ці поправки планують внести, і підтримати значна частина комітету. А коли ми говоримо про обмеження і по країні, і по областям , і по ОТО, я прошу звернути увагу, що ці питання будуть ще не раз обговорюватися між першим і другим читанням “, – повідомив глава.

https://www.facebook.com/zezhytomyr/videos/1226283987567547/

Нагадаємо, як мітингувальники перекривали трасу Житомир-Бердичів.

Будьте першим, хто прокоментував "“За” проголосували 5 мажоритарників з Житомирщини: Рада прийняла законопроект про ринок землі (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*