За останній рік в Житомирській області утеплено 10 навчальних закладів

За останній рік завдяки коштам Державного фонду регіонального розвитку, місцевих бюджетів, а також державній субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ в Житомирській області утеплено 10 шкіл.

Серед останніх і Черняхівська гімназія, будівля якої останні роки знаходилась у критичному стані. Руйнувались стіни школи та електромережа, а дах на верхніх поверхах протікав у кількох місцях. Ремонти проводились постійно, але, через брак коштів, переважно косметичні. Потрапивши до проектів ДФРР гімназія отримала змогу здійснити реконструкцію покрівлі та утеплити фасад.

«Завдяки цьому ми досягли економії палива у 40% порівняно із періодом, коли школа була не утеплена. І діти найбільше це відчувають. Адже до утеплення на 4 поверсі температура повітря була лише 14 градусів. Після термосанації температурний режим вирівнявся і у всіх класах становить близько 20 градусів», – розповідає директор школи Микола Сироїд.

Більше того, за рахунок отриманих коштів змінили і зовнішній вигляд школи. Фасад закладу розфарбували в яскраві кольори веселки.

Наразі у гімназії навчається 676 дітей, батьки яких також відмічають позитивний результат від утеплення навчального закладу.

«У класах, дійсно, тепло. Моя дитина ходить уже не в 3 светрах, а у футболці із піджаком. А після того, як її ще розфарбували, то видно, що школа сучасна, весела. Яскраві кольори завжди приваблюють дітей і, мабуть, натхнення для навчання стає більше», – радіє мама учениці 5-класу Черняхівської гімназії Зоя Максимчук.

Варто зауважити, що загалом за останні три роки в області утеплили вже 27 навчальних закладів.

Будьте першим, хто прокоментував "За останній рік в Житомирській області утеплено 10 навчальних закладів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*