За рік житомиряни придбали 30 тисяч QR-квитків в електротранспорті

Уже рік житомиряни та гості міста купують в електротранспорті квитки через сканування QR-коду в додатку Приват24. За цей час такими способом  у житомирських тролейбусах і трамваях «проїхалися» близько 30 тисяч разів.

За інформацією керівника напрямку платежів і переказів Житомирського регіонального управління ПриватБанку Олександра Вербельчука, щомісяця житомиряни купують від 2000 до 3 000 QR-квитків.

Нагадаємо, щоб оплатити проїзд за допомогою QR-коду, знадобиться не більше 15-30 секунд. Треба відкрити додаток Приват24 на смартфоні, скануватиQR-код, обрати будь-яку банківську картку будь-якої платіжної системи і отримати електронний квиток. Потім натиснути «перевірити» і показати квиток контролеру. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири оплачують тільки вартість квитка.

Наразі житомиряни можуть розрахуватися у громадському комунальному транспорті готівкою, банківською карткою з чіпом, за допомогою проїзного та відсканувавши QR-код.

Нагадаємо, що у вересні жителям міста почали видавати «Картку житомирянина», яка має діяти як проїзний. Згодом у неї з’явиться ще багато різних функцій.

А раніше Times.ZT дізнався, що думають про «Картку житомирянина» самі жителі міста.


Раніше: Revizion: житомирян запрошують активно скаржитися на маршрутки

Будьте першим, хто прокоментував "За рік житомиряни придбали 30 тисяч QR-квитків в електротранспорті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*