За вбивство козулі європейської житомирських браконьєрів можуть оштрафувати на понад 30 тисяч

З початку 2019 року на Житомирщині екологи та єгері виявили два факти вбивства козулі європейської, на яку заборонене полювання. Однак, попри заборону, браконьєри продовжують знищувати козулю європейську всупереч тому, що в цей час у козуль з’являється потомство. Про це повідомили у прес-службі державної екологічної інспекції Поліського округу.

За інформацією екологічної інспекції, усіма користувачами мисливських угідь видано накази, в яких вказано строки полювання на мисливських тварин.Зокрема, на козулю можна було полювати лише з 01.06 по 31.12.2018 року.

«Починаючи з 5 січня 2019 року під час проведення спільного рейду екологи та єгері виявили групу мисливців, які проводили полювання поблизу села Грубське Коростишівського району та незаконно добули самця козулі європейської. За незаконне добування самця козулі європейської було складено адміністративні матеріали, розраховано збитки нанесені мисливському господарству на суму 32 тис. гривень», — повідомили у прес-службі відомства.

Це вже другий виявлений випадок браконьєрства на території Житомирської області з початку 2019 року.

Будьте першим, хто прокоментував "За вбивство козулі європейської житомирських браконьєрів можуть оштрафувати на понад 30 тисяч"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*