За здоровий спосіб життя і для ЗСУ: на перехресті в Житомирі молодь віджималася та збирала кошти (ВІДЕО)

Більше мільйона переглядів за дві доби у мережі «TikTok» зібрало відео житомирян, які влаштували флешмоб на одній із вулиць біля ринку. Хлопці та дівчата вийшли із плакатами і національною символікою, пропонуючи водіям, що проїздили повз, сигналити. За це робили 10 віджимань.

Така ініціатива молоді отримала відгук і серед водіїв, і серед пішоходів. Більшість реагували позитивно, підтримували компанію та навіть долучалися. Крім цього, деякі авто зупинялися й пропонували хлопцям кошти. Тоді ж виникла ідея ще й збирати гроші і передати їх на потреби ЗСУ. У перший день було 400 гривень, а вже наступного – 1200.

Спортивно-розважальну акцію влаштували друзі з району, віком 15-16 років – Шевчук Анастасія, Ковальчук Артем, Юрченко Максим, Довгалюк Максим, Шейгас Йосип, Цалко Євгеній, Шевченко Євгеній, Лукіянчук Артем та Стасюк Данило. Мають хорошу фізичну підготовку, адже грають у футбол, відвідують тренування з карате і дзюдо. Своїм флешмобом намагаються не лише піднімати настрій житомирянам, але й з користю проводити дозвілля і пропагувати здоровий спосіб життя без шкідливих звичок. Крім цього, роблять відео-контент і незабаром обіцяють підписникам ще багато цікавого.

«Це все відбувалося на перехресті вулиць Домбровського-Небесної сотні, біля ринку «Сінний». Там хороший трафік автомобілів і зручне місце для зйомок, – пояснює Артем Ковальчук. – Багато хто з нас вже самостійно допомагав армії, переказуючи кошти на рахунки благодійних фондів, долучалися до волонтерських ініціатив на підтримку військових, дітей».

Максим Юрченко розповідає, що туди приходять ввечері, на все витрачають годину-дві-три. Роблять гарну справу для себе, оточуючих та безпосередньо підтримку ЗСУ. Учасники отримують не менше позитиву, ніж глядачі. Разом з тим, вони є прикладом для однолітків і закликають не вживати алкоголь чи палити цигарки, а знайти альтернативу у спорті.

«Початкова мета флешмобу – провести час з друзями, поспілкуватися, посміятися, підняти настрій собі, перехожим та автомобілістам, але наступного дня ми зрозуміли, що це ще можна робити з користю для наших захисників, – відзначає Анастасія Шевчук. – Місцеві блогери підказали, що з цього можна робити крутий контент, тож змонтували два відео і виклали у «TikTok». Перше вже має мільйон сто тисяч переглядів, а друге – більше 40 тисяч. Сподіваюся, що інші люди оцінять нашу ідею, а ще це спонукатиме їх не сидіти на місці, займатися спортом, бо це дійсно дуже важливо, та допомагати воїнам Власне, коли ми віджималися перший раз, деякі водії давали гроші і ми в той же вечір вирішили, що так можна збирати для військовослужбовців. Кидали всі по-різному, хто скількі міг, але за два дні було зібрано 1600 гривень і все це ми переказали на ЗСУ».

За словами Максима Довгалюка, житомиряни не лишили без уваги їх флешмоб: сміялися, підтримували, виходили з будинків і запитували, що відбувається, інші цікавилися, чи можна приєднатися і кілька людей, серед яких підлітки на протилежній частині вулиці, а також військовий, який вийшов до натовпу зі свого авто, так і зробили. Водії знімали дійство на відео, сигналили по кілька разів, зупинялися, щоб пожертвувати гроші на ЗСУ. До речі, сигналили навіть патрульні поліцейські.

Юлія Демусь

У Житомирі збирають кошти на трансплантацію нирки 32-річному чоловіку. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала викладачка ЖДУ ім. Івана Франка Ірина Яцик. 

1 коментар до "За здоровий спосіб життя і для ЗСУ: на перехресті в Житомирі молодь віджималася та збирала кошти (ВІДЕО)"

  1. Це добре. Кошти для ЗСУ можна перерахувати через будь-який iBox.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*