Заборгованості не буде! – департамент фінансів Житомирської ОДА прокоментував ситуацію з виплатою зарплати медикам та педагогам

kZFstZ5OjtiM4MiefrMb.r575x340 - Заборгованості не буде! - департамент фінансів Житомирської ОДА прокоментував ситуацію з виплатою зарплати медикам та педагогам

У суботу, 21 грудня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко спільно зі своєю заступницею Наталією Остапченко прийняли участь у селекторній нараді під головуванням прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Під час засідання обговорювали болюче питання стосовно недопущення заборгованості по виплатам зарплати педагогам та медикам.

Згідно інформації, яка була надана фахівцями департаменту фінансів Житомирської облдержадміністрації відомо, що в регіоні станом на 1 січня 2020 року заборгованість по виплаті зарплат медичним та педагогічним працівникам буде повністю ліквідована.

“За станом на 20 грудня 2019 року заборгованість у місцевих бюджетах по заробітній платі, термін виплати якої пройшов, відсутня”, – зазначили у департаменті ОДА.

Нагадаємо, що на Житомирщині зменшився розмір середньої зарплати.


Будьте першим, хто прокоментував "Заборгованості не буде! – департамент фінансів Житомирської ОДА прокоментував ситуацію з виплатою зарплати медикам та педагогам"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*