Зачинити всі гральні заклади в Україні сьогодні до 16 години! – Аваков

Screenshot 2 9 - Зачинити всі гральні заклади в Україні сьогодні до 16 години! - Аваков

У п`ятницю, 20 грудня, Арсен Аваков наказав закрити всі гральні заклади, які функціонують в державі під виглядом лотерей.

На сторінці ГУ Нацполіції України у соцмережі з`явилась інформація щодо наказу про припинення функціонування усіх гральних закладів до 16 години 20 грудня 2019 року.

Саме таке розпорядження надав міністр Арсен Аваков у межах урядової постанови про боротьбу із гральним бізнесом.

“Постанова Кабінету міністрі нам диктує, що усі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути зачиненими. Вимагаю від Національної поліції до 16 години 20 грудня відповідно до постанови КМУ припинити функціонування гральних закладів”, — наголосив міністр.

Разом із цим у Нацполіції відповіли, що уночі 20 грудня правоохоронцями було припинено функціонування понад півтори сотні закладів, які є незаконними. Також з приміщень, де розміщувалися ігрові заклади, було вилучено майно на загальну суму у 46 мільйонів гривень.

Від сьогодні всі державні лотереї будуть позбавлені можливості користуватися своїми електронними система. У зв’язку з цим, потрібно створити регулярно діючі мобільні групи слідчих підрозділів та ДСР на місцях. Ці групи мають вести протидію, виявляти та фіксувати належним чином незаконний гральний бізнес”, — зазначив керівник департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції В. Околіт.

Нагадаємо, тріо жінок на чолі зі столичним бізнесменом відкрили незаконні гральні заклади на території Житомирщини

Будьте першим, хто прокоментував "Зачинити всі гральні заклади в Україні сьогодні до 16 години! – Аваков"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*