Загадкове зникнення: що сталося з матросами з «москви» по версії рф

Матросів затонулої «москви» міноборони рф намагається зробити зниклими внаслідок якоїсь «загадкової катастрофи». Про це розповідають батьків строковиків з «москви». Як передає «ТСН», мама одного зі зниклих матросів розповіла, що їй запропонували підписати заяву, що вона визнає, начебто її син безвісти зник внаслідок катастрофи:

«“Зі скорботою сповіщаємо, що ваш син безвісти зник у результаті катастрофи”. А потім приходить вже складена заява, написана за мене. Там зазначено, що я визнаю, що тіло мого сина не виявлено через те, що була катастрофа. Запрошують цю заяву підписати та кажуть, що є свідки, які бачили, як син перебував на крейсері того дня, але куди він зник, ніхто не бачив», – розповідає жінка.

Підписувати заяву мати зниклого матроса – відмовилася. Проте каже, що такі заяви отримали й інші батьки строковиків. Деякі з них – підписали. 

Жінка додає, що міноборони рашистів намагається переконати всіх, що крейсер не брав участі у війні проти України і не заходив у її води, апелюючи безглуздими фактами і неприкритою брехнею.

Нагадаємо, путін обрав найгірший сценарій війни за день до вторгнення – розвідка.

Будьте першим, хто прокоментував "Загадкове зникнення: що сталося з матросами з «москви» по версії рф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*