Захід допомагає Україні важкою зброєю підготуватися до контрнаступу навесні 

Західні партнери України допомагають їй підготуватися до початку весняного контрнаступу ЗСУ та наступу російських військ, про що свідчить рішення низки держав про передавання Києву важкого озброєння. Про це пише видання New York Times.

У статті зазначається, що Захід надіслав Україні низку зброї, яку колись вважали надто провокативною, і, схоже, наступними будуть танки. Оскільки очікується новий наступ рф, офіційні особи бачать нагальну потребу змінити баланс.

Автори матеріалу вказують, що Україна планує продовжити свій наступ або взимку, або після «брудної» пори навесні. Водночас і росія планує весняний наступ, поінформував представник-високопосадовець західної розвідки.

«Україна “не хоче, щоб вони перевели подих” між нинішньою порою і початком нового посиленого раунду бойових дій», – йдеться у статті.

За останні кілька тижнів почали падати бар’єри в наданні Україні озброєння. Так, спершу США оголосили про передавання систем Patriot, згодом Німеччина пообіцяла передати батарею цього ЗРК. Також Франція, Німеччина і США вперше пообіцяли відправити до України бойові бронемашини.

Нагадаємо, на захоплених територіях російські терористи «націоналізують» майно місцевих підприємців.

Будьте першим, хто прокоментував "Захід допомагає Україні важкою зброєю підготуватися до контрнаступу навесні "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*