Західні санкції в дії: російські олігархи невдоволені своїм диктатором | Times ZT

Західні санкції в дії: російські олігархи невдоволені своїм диктатором

З початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну в самій росії зростає невдоволення загарбницькою політикою диктатора путіна.

Російський бізнес наважився виступити проти «спецоперації». На офіційному сайті товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕРМОКОН ГРУП» (http://www.termocon.ru) на якийсь час з’явився конкретний заклик проти війни!

Загальний капітал товариства складає більше $200 млрд. Проте ці статки суттєво скорочуються через санкції мало не щодня.

Своє невдоволення публічно виказав відомий банкір Олег Тіньков: «Це немислимо і неприпустимо! Держави мають витрачати гроші на лікування людей, а не на війну». 

Бізнес першим відчув на собі, що для росії ї «спецоперація» — це безвихідь, яка веде до економічного знищення країни. Але це поки що не усвідомили ті, кого прийнято називати «пересічними росіянами». Хоча й тут трапляються випадки «прозріння». 

Пропагандистські канали демонструють ура-патріотичні настрої серед росіян, проте не повідомляють, що за останні два місяці сотні тисяч росіян у більше ніж в 140 містах рф затримані за протести проти війни.

Путінська поліція використовує гумові палиці та електрошокери проти невдоволених. Учасникам акцій протесту в росії загрожують багатотисячні штрафи та кримінальні справи. Переслідуються навіть одиночні пікети, а на вулицях в перехожих перевіряють мобільні телефони без будь яких підстав.

За роки диктатури путіна росіяни зневірились, що спроможні щось змінити. Жодного разу протести не принесли хоч якихось результатів.

Протестний рух в росії ускладнений ще й ти, що не має чіткої організації, лідерів думок, чітких місць проведення мітингів, координації протестів. Немає ватажка, який міг би об’єднати і організувати всіх, хто готовий виходити на акції.

У росії виникає жахливий вибір, який неможливо зробити. Ти або ризикуєш своїм майбутнім життям тут, або ти ризикуєш бути ворогом усіх, хто зараз виходить на мітинг проти війни. Тільки разом, можна зупинити цю страшну війну!

Українці показали всьому світу і весь світ підтримав їх жагу до свободи, незалежності та єдності. Все буде Україна! Україна понад усе!!!

Будьте першим, хто прокоментував "Західні санкції в дії: російські олігархи невдоволені своїм диктатором"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*