Сьогодні,  23 листопада, поєдинок 22-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги сезону 2019-2020  між житомирським ФК «Полісся» та борщагівською «Чайкою» завершився нічиєю, з рахунком 3:3.

Попри сильний холод на стадіоні «Спартак Арена» зібралося багато вболівальників, які прийшли підтримати улюблену команду «Полісся» на поєдинку. Досить тривалий час ФК «Полісся» впевнено лідирував.  У першому таймі гол команді приніс Марат Даудов, у другому Ярослав Галенков подарував ще два забитих м’ячі. І така активна позиція тривала до 87 хвилини. Проте ФК «Чайка» вже на 88 хвилині, забивши гол у ворота суперників, нагадала ФК «Полісся», що гра продовжується і розслаблятися зарано. Після того, як арбітр додав ще три хвилини до матчу, ФК «Чайка» зрівняв рахунок.

3:3 неабияк розчарував житомирських вболівальників, адже після останнього голу всі почали розходитись, не дочекавшись всім відомого «коридору подяки» від футболістів «Полісся».

Про те, що команда не змогла перемогти суперників тренер ФК «Полісся» Анатолій Безсмертний винуватить себе:

«Так, хлопці трохи розслабилися, пропустили перший гол. Але далі я зробив невдалі заміни. Команда грала добре, і тут не хлопців треба винуватити, а мене. Хотілося б, щоб всі взяли участь в командному русі. Вийшло так, що десь заміни не спрацювали, як хотілося б, і трохи щастя відвернулося. Це життя».

У цьому сезоні цей матч був останнім, команда йде у відпустку до січня, далі на команду чекають збори.

Будьте першим, хто прокоментував "Заключний футбольний матч цього сезону ФК «Полісся» зіграв в нічию з ФК «Чайка» (ФОТО)"