«Закриті кладовища, трансляції зі служб та освячені паски в магазинах»: як пройдуть Великодні та поминальні дні в умовах карантину

NpeWkeYMxGxInpbnu70Y5BfZKzMcRBYE18Qxup4gPi8bi0p i6QuDj0dUjFa zJthz3g860RmVhzbzwUtu8LLkfjJyRi UC8Ce HguvI3TCS7M52vLCmxYNQodoOVL 777x437 - «Закриті кладовища, трансляції зі служб та освячені паски в магазинах»: як пройдуть Великодні та поминальні дні в умовах карантину

Цього року в умовах карантину Великодні свята та поминальні дні проходитимуть у обмежувальних умовах. 

Аби свята пройшли безпечно, Житомирською міською радою були прийняті обмежувальні заходи: 

«На Великодні свята будуть прямі трансляції з храмів, щоб люди могли вдома послухати і подивитися службу, а не приходили в церкву. Щоб отримати освячену паску, ми домовилися з усіма конфесіями, що паски будуть святитися прямо на виробництві, це і Новоград-Волинський, і Бердичівський, і Житомирський хлібокомбінати. А торговельні мережі будуть отримувати освячені паски та продавати», — зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Що стосується поминальних днів, то кладовища закриватимуть, і пускатимуть обмежену кількість людей:

«У вихідні суботу, неділю, понеділок ми будемо закривати кладовища. Ми знаємо, що люди будуть приїжджати з інших районів, тому будемо перекривати рух транспорту за допомогою поліції. Протягом наступного тижня люди зможуть відвідати кладовища невеликими групами. Не треба в цьому році там робити застілля, їсти та розпивати напої, давайте все ж ці дні проведемо максимально обережно, щоб не наражати людей на небезпеку», — зазначив Сухомлин.


Будьте першим, хто прокоментував "«Закриті кладовища, трансляції зі служб та освячені паски в магазинах»: як пройдуть Великодні та поминальні дні в умовах карантину"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*