Запліснявілі дріжжі, мішки з сипучими на підлозі: у сільському магазині на Житомирщині виявили грубі порушення (ФОТО) | Times ZT

Запліснявілі дріжжі, мішки з сипучими на підлозі: у сільському магазині на Житомирщині виявили грубі порушення (ФОТО)

В одному з продуктових магазинів, розташованих в селі Вільнянка Житомирської області виявили низку порушень харчового законодавства. На власника склали протокол.

Як повідомили у прес-центрі ГУ Держпродспоживслужбио області, перевірка була ініційована після заяви місцевих жителів, які обурені умовами, в яких перебувають продукти у вказаній торгівельній точці.

“Відповідно до звернення на гарячу лінію Головного управління щодо неналежних умов надання послуг роздрібної торгівлі харчовими продуктами, спеціалістами нещодавно було проведено інспектування магазину в селі Вільнянка Коростишівського району.”, – йдеться в тексті повідомлення.

Згідно наявної інформації, на підлозі в магазині виявили мішки із сипучими продуктами, а під прилавком “затоплені” невідомою речовиною відра та зіпсовані дріжжі.

Вказаний факт було зафіксовано належним чином. Усю документацію передадуть до суду, який вирішить подальшу долю торгової точки.

Нагадаємо, що житомирянин знайшов у ковбасі перемелені залишки щура.

Будьте першим, хто прокоментував "Запліснявілі дріжжі, мішки з сипучими на підлозі: у сільському магазині на Житомирщині виявили грубі порушення (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*