Заради продажу росії озброєння КНДР по всьому світу закриває свої посольства

Північна Корея почала масово закривати свої дипломатичні представництва в інших країнах. Наразі мова йде про близько 20 посольств, у тому числі в Іспанії, Гонконзі та різних африканських країнах. Офіційно такий крок у КНДР пояснюють “мінливістю глобального середовища та національної зовнішньої політики” та бажанням зробити свій “дипломатичний потенціал більш ефективним”.

Водночас, за інформацією агенства Bloomberg, такі дії північнокорейських можновладців продиктованітим, що в країни просто закінчуються кошти на підтримку роботи всіх дипломатичних об’єктів і влада країни вважає, що угоди від продажу зброї росії принесуть більший прибуток, ніж діяльність дипломатичних представництв.

Наразі є розвіддані, що, окрім артилерійських снрядів, КНДР могла відправити росії “невстановлену кількість” балістичних ракет малої дальності, протитанкових ракет і переносних зенітних ракет, а також гвинтівок, ракетних пускових установок, мінометів і інших снарядів.

Наразі підприємства Північної Кореї працюють на повну потужність й мобілізують населення, аби виконати замовлення для російських військ.

Водночас в обмін на постачання снарядів і ракет рашисти надають КНДР технологічну допомогу для запуску супутника-шпигуна в космос. Окрім того, Пхеньян надзвичайно зацікавлений отримати російські ядерні технології.

Будьте першим, хто прокоментував "Заради продажу росії озброєння КНДР по всьому світу закриває свої посольства"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*