Затримки, конфлікти та втома: що готує новий тиждень 7-13 листопада Знакам Зодіаку 

Ми увійшли в найбільш бентежний тиждень листопада 2022 року. Протягом цього часу відбуватимуться масштабні та значущі події у світі. Можливі кардинальні зміни у багатьох питаннях, а також несподівані повороти та непередбачувані ситуації. 

Times.ZT підготували гороскоп на тиждень з 7-13 листопада для всіх Знаків Зодіаку.

Овен

Цього тижня варто не квапитися з вирішенням важливих питань, оскільки не все складеться так, як ви того хочете. Перш за все, намагайтеся сконцентруватися на собі та відпочинку. Що стосується кар’єри, то варто шукати однодумців, у цей період ви зможете продуктивно налагодити зв’язки. Але мова лише про зв’язки. Починати нові проєкти – не варто. Намагайтеся присвятити цей час не практичним задачам, а комунікаціям. Все ще рекомендується не витрачати час на сварки та конфлікти, як в професійних питаннях, так і в особистому житті. 

Телець 

А от вашому знаку в питаннях комунікації варто бути дуже уважними. Прохання та пропозиції керівництву можуть погіршити ваші взаємини. Зараз не варто ризикувати у фінансових питаннях. Контролюйте свої витрати та не вкладайтеся у нові проєкти. В особистому житті у вас зараз непростий період розбіжностей та охолодження почуттів. Якщо доведеться з якихось причин розлучитися на якийсь час, то не противтеся обставинам. Це можливість приділити час собі, зрозуміти, що робити далі та куди рухатися. Також зірки радять зайнятися питаннями здоров’я.

Близнюки

У цей період вас турбуватиме дві теми – кохання та фінанси. Буде дуже складно поєднувати особисте життя та роботу. Можливо потрібно буде поїхати в інше місто чи країну по роботі. Фізичний стан буде слабким, тому дуже важливо дотримуватися режиму сну, слідкувати за харчуванням та додати зарядку чи легкий спорт. Намагайтеся більше часу проводити з сім’єю. Приділіть увагу дітям та їх навчанню, і ваші зусилля дадуть чудові результати. Суперечки з родичами краще відкласти або поступитися заради «поганого миру».

Рак

Проєкти, незакриті питання та додаткові обов’язки змусять вас весь час працювати, через що можлива втома, втрата ресурсу і апатія. Вийти з цього стану вам допоможуть рідні та друзі. Приділіть їм трішечки часу, відпочиньте та перемкніться з роботи на себе. Ваш високий професіоналізм гідно оцінять. Також у цей період буде легко знайти надійних партнерів по бізнесу. Поїздки будуть невдалими, тому краще їх перенести на потім. Уникайте великого скупчення людей. Також намагайтеся зменшити користування банківськими картами. Є висока ймовірність постраждати від шахраїв. 

Лев

Ваш фізичний стан потребує відновлення. На фоні поганого стану здоров’я підвищується тривожність та депресивні настрої. Найкраще зараз взяти паузу у справах, не гнати коней, а поступово вирішувати всі питання. У фінансових питаннях можливі затримки та витрати, тому рахуйте свій бюджет ретельно. Будьте обережними за кермом. Ваша активність та ініціативність допоможуть вам отримати підтримку впливових осіб, які із задоволенням співпрацюватимуть із вами. В особистому житті можлива дистанція через напружений робочий графік.

Діва

Ваше особисте життя зараз перебуває в стадії кризи через проблеми, що накопичилися, і непорозуміння. Наявні взаємини потребують уваги та особистих змін. Самотні представники знака відчують романтичний настрій, нове знайомство переросте на щось більше. У роботі візьміть паузу. Ви надто багато працювали, тому відпустка не завадить. Найкраще провести відпочинок із коханою людиною. Намагайтеся піклуватися про своє здоров’я. Підвищені ризики застудитися чи прохолонути. 

Терези

Займайтеся тільки тією роботою, яка приносить вам гарну фінансову винагороду. Не погоджуйтеся на менше і не намагайтеся триматися за старе крісло. Вам важливо рости у всіх сферах, і зараз чудовий час для того, щоб кардинально змінити сферу діяльності або подавати резюме. Будь-які документи перевіряйте ретельно та не підписуйте в поспіху. В особистому житті вирують неабиякі пристрасті, хтось із вас навіть ухвалить рішення про розставання. Проте ваша дипломатичність може зіграти вам на руку в питанні покращення взаємин. 

Скорпіон

А от Скорпіонам серйозно не вистачатиме сил та енергії ні на що. Через це ви можете відчувати роздратування та втрату мотивації як в роботі, так і в особистому житті. Звичка поспішати принесе вам більше негараздів, ніж якщо ви візьмете час на відпочинок. Контролюйте себе в спілкуванні. Дуже ймовірно, що можете наговорити зайвого через вигорання. Якщо ви навчитеся обмірковувати свої дії перед тим, як щось зробити, то розпочаті справи будуть стрімко розвиватися. Підвищиться ваш авторитет серед колег, а керівництво оцінить ваші ініціативи. 

Стрілець

Надмірна зосередженість на роботі похитне почуття у парі. Намагайтеся знайти хвилинку для коханої людини, проведіть вечір разом, це допоможе зблизитися ще більше. Не повертайтеся до колишніх партнерів, з ними міцного союзу не вийде. У роботі доведіть початі задачі до кінця і не беріться за нове. Тверезо оцінюйте свої можливості, адже не виключено, що ви перепрацюєте і втратите ресурс. Щоб цього не сталося, підходьте до вирішення питань зважено та приділяйте час собі. 

Козеріг

А от Козерогів наздоженуть справи до яких не доходили руки і завжди залишалися «на потім». У робочих питаннях виникнуть розбіжності. Щоб уникнути проблем із виконанням задач, дотримуйтеся чіткого плану. У деяких робочих питаннях ви захочете опустити руки, але це тимчасові негаразди, які ви успішно подолаєте. Зараз як ніколи допоможе ваша життєва мудрість та розсудливість. Спробуйте відволіктися від роботи іншими питаннями: сім’єю, коханою людиною, хобі. 

Водолій

На цьому тижні вам посміхнеться фінансова удача, проте важливо працювати та прикладати неабиякі зусилля, щоб мати стабільність в роботі та грошах. Романтичний період. Дехто повернеться до колишніх, дехто закрутить новий палкий роман. У тих хто в парі, не виключені сварки. Щоб не погіршити стосунки в сім’ї, шукайте компроміси та будьте щирими. Вам захочеться змін, тому ви зможете піти на експерименти із зовнішністю та іміджем. Займіться своїм стилем, і ви відчуєте прилив натхнення. 

Риби

Риб чекає непростий період, під час якого можливі серйозні сварки з оточуючими, проблеми з грошима та затримки в робочих питаннях. Проте не варто засмучуватися, адже завжди після поганого періоду – хороший. Головне – тримайтеся купи, намагайтеся присвячувати час духовному розвитку та собі. Можна з упевненістю сказати, що цей період добрий лише для людей, зайнятих творчою професією. Натхнення та нові ідеї дадуть поштовх для реалізації масштабних проєктів.

Нагадаємо, Хелловін, сповіщення від ДСНС та «золоті» яйця: найсмішніші меми тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Затримки, конфлікти та втома: що готує новий тиждень 7-13 листопада Знакам Зодіаку "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*