“Завдяки їм”: до Дня ЗСУ – вшановуємо пам’ять полеглих Героїв з Житомира (ВІДЕО)

"Завдяки їм": до Дня ЗСУ - вшановуємо пам'ять полеглих Героїв з Житомира

Десятки могил на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі – це та ціна, яку щосекунди місто, область та вся країна, починаючи з 2014 року, платить за можливість жити і працювати, народжувати і виховувати дітей на своїй землі, спілкуватися і навчатися українською, вільно висловлюватися.

“Завдяки їм” – це проєкт у фото й відео – як нагадування кожному, що війна в країні триває. На фронті продовжують гинути наші захисники та захисниці, відбиваючи ворожі атаки і стримуючи російських окупантів на сході та півдні. За нашу свободу і волю, мир та спокій вони платять найціннішим – життям, до останнього подиху виконуючи військовий обов’язок.

Над могилами тих, хто загинув на полі бою, розвіваються жовто-блакитні та червоно-чорні прапори, сиволіка підрозділів. Маємо цінувати їх подвиг і самопожертву, поважати і шанувати світлу пам’ять, схиляючи голову.

Імена, позивні, обличчя… Те, що любили і чим жили, що лишили по собі і як багато зробили для майбутніх поколінь сучасні Герої цієї визвольної війни…

Згадайте кожного у День ЗСУ і робіть усе, що у ваших силах кожного наступного дня на шляху до перемоги – збирайте і передавайте допомогу, підтримуйте військових, донатьте, проводьте власні збори: ваша небайдужість здатна рятувати життя!

Юлія Демусь

Будьте першим, хто прокоментував "“Завдяки їм”: до Дня ЗСУ – вшановуємо пам’ять полеглих Героїв з Житомира (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*