Десятки могил на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі – це та ціна, яку щосекунди місто, область та вся країна, починаючи з 2014 року, платить за можливість жити і працювати, народжувати і виховувати дітей на своїй землі, спілкуватися і навчатися українською, вільно висловлюватися.
“Завдяки їм” – це проєкт у фото й відео – як нагадування кожному, що війна в країні триває. На фронті продовжують гинути наші захисники та захисниці, відбиваючи ворожі атаки і стримуючи російських окупантів на сході та півдні. За нашу свободу і волю, мир та спокій вони платять найціннішим – життям, до останнього подиху виконуючи військовий обов’язок.
Над могилами тих, хто загинув на полі бою, розвіваються жовто-блакитні та червоно-чорні прапори, сиволіка підрозділів. Маємо цінувати їх подвиг і самопожертву, поважати і шанувати світлу пам’ять, схиляючи голову.
Імена, позивні, обличчя… Те, що любили і чим жили, що лишили по собі і як багато зробили для майбутніх поколінь сучасні Герої цієї визвольної війни…
Згадайте кожного у День ЗСУ і робіть усе, що у ваших силах кожного наступного дня на шляху до перемоги – збирайте і передавайте допомогу, підтримуйте військових, донатьте, проводьте власні збори: ваша небайдужість здатна рятувати життя!
Юлія Демусь
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_085819-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090858-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090938-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_085840-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090432-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090346-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_091548-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090258-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090354-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_091507-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_092138-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_092218-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_092031-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_091631-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_092155-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090042-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090114-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090152-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090202-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090230-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090816-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_091548-1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_091358-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_091528-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090556-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231130_090652-768x1024.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "“Завдяки їм”: до Дня ЗСУ – вшановуємо пам’ять полеглих Героїв з Житомира (ВІДЕО)"