Збільшення ціни на перевезення до 80%: Автогаз повідомив про збільшення тарифів

Спеціалісти прогнозують збільшення цін на товари, а також на пасажирські перевезення від 15 до 80%. Такі прогнози аналітики дають через повідомлення Нафтогазу про збільшення тарифів майже у 1,5 рази.

Українські транспортники б`ють на сполох, адже шоковані новими цінами на метан (CNG), які на заправках збільшилися приблизно на 50%. Наразі більшість транспортних засобів, які їздять на ньому, вимушені призупинити свою роботу через нерентабельність.

До переліку транспортників, які прийняли таке рішення, окрім вантажних великогабариток входять і комунальники, тобто автобуси та маршрутки, які перевозять пасажирів.

Буквально декілька днів тому, до 1 жовтня, метаном на заправці можна було заправитися по 25,56 гривень за куб, при цьому, зараз він коштує на 12 гривень дорожче.

Такі розцінки зумовлені тим, що найбільша мережа АГНКС «Укравтогаз» підвищила ціни на метан на 47 % порівняно з вереснем — до рекордних 37,68 гривень за куб.

Якщо порівнювати з початком року, цінники збільшилися аж на 140 %(!). Свої дії компанія пояснює “рекордним зростанням закупівельної вартості природного газу до рівня 29,88 гривень за куб».

Наразі єдиний вихід, який залишається транспортникам після підвищення розцінок – це переходити на коней…

Нагадаємо, як оприлюднили дату запуску опалення в Житомирі

Будьте першим, хто прокоментував "Збільшення ціни на перевезення до 80%: Автогаз повідомив про збільшення тарифів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*