“Здоровим маски носити не потрібно”, – ВООЗ

Screenshot 1 43 - "Здоровим маски носити не потрібно", - ВООЗ

ВООЗ рекомендує використовувати захисні медичні маски лише тим українцям, які контактують з інфікованими або тим, хто сам заражений.

Таку інформацію оприлюднив Майкл Райан, який займає посаду виконавчого директора Всесвітньої організації охорони здоров`я, – пише РБК-Україна.

Згідно слів Райана, першочергово масками повинні запастися ті, хто вже інфікований на COVID-19 та медичний персонал, який контактує з зараженими. Ба більше, фахівець запевняє, при неправильному використанні медичної маски, вона може навіть зашкодити людині.

“Немає конкретних доказів того, що масове носіння масок населенням має будь-які потенційні переваги. А ось свідчення щодо зворотньої дії при недоречному використанні маски насправді є.”, – розповів він детальніше.

За словами головного епідеміолога Всесвітньої організації охорони здоров`я з інфекційних захворювань лікар Марії Ван Керкхове відомо, що медичні захисні маски, у першу чергу, мають бути на обличчі у медиків, адже вони найчастіше за всіх контактують із носіями інфекції.

Тож ВООЗ наголошує на тому, що НЕ рекомендує носити маски тим людям, які НЕ інфіковані.  

“Пріоритет використання масок повинен віддаватися інфікованим людям, які знаходяться на самоізоляції або обсервації, а також тим, хто з ними контактує.”, – наглосила фахівець.

Нагадаємо, Шмигаль розповів про плани Уряду на карантин в Україні


Будьте першим, хто прокоментував "“Здоровим маски носити не потрібно”, – ВООЗ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*