«Зеленого» підприємця Олега Грамотенка додали на сайт «Зеопарк» через… зелений колір (ФОТО) ПР

5 липня 2019 року онлайн-видання www.zhitomir.info розмістило матеріал, у якому на адресу кандидата у народні депутати України Олега Грамотенка висунуто певні звинувачення. 

«Партія «Слуга народу» зібрала інформацію про кандидатів в народні депутати, які в своїй агітації використовують логотип президентської партії та заявляють про свою приналежність до неї.

«Ласкаво просимо до ZeOpark! Вхід тут – zeopark.com

В ньому зібрані екземпляри кандидатів у депутати, яким не вистачило грошей на дизайнера та рідкісні кандидати з «червоної книги креативу»!, – йдеться у дописі на Facebook-сторінці «Слуга народу».

До «мешканців парку» потрапили три кандидати-самовисуванці з Житомирської області: депутат облради від УКРОПу Віталій Науменко, який балотується в Коростенському окрузі №64, та Борис Ткаченко і Олег Грамотенко, які балотуються по Житомирському округу №62.»

Кожна людина, яка має очі та розум – може подивитися на агітаційні матеріали кандидата О. Грамотенка і спробувати знайти там «логотип президентської партії». В разі успіху Олег Грамотенко обіцяє виплатити щасливчику гарну грошову винагороду.

«Ми не використовуємо ані логотип, ані частину логотипу, ані будь-яку іншу графічну символіку партії «Слуга народу». Це абсолютно брехливе і абсурдне звинувачення. Я кандидат-самовисуванець і не належу до жодної партії!» – каже Олег Грамотенко. «Звичайно, у Верховній Раді я вступлю в одну з парламентських фракцій. Тільки у складі фракції депутат може діяти максимально ефективно. А я саме для цього йду в парламент!» – додає кандидат у народні депутати.  

Можливо, сайт «Зеопарк» мав на увазі використання кольорів, характерних для пропрезидентської партії? Справді, на агітаційних матеріалах Олега Грамотенка присутні зелений колір, а також жовтий та синій. Ми могли б запитати у представників «Слуги народу»: що, ваша партія отримала патент на виняткове використання цих кольорів? Але замість цього давайте розберемося ґрунтовно.

Жовтий та синій – це корпоративні кольори житомирської компанії «Tesla Energo», генеральним  директором якої є Олег Грамотенко. Цей логотип з цими кольорами існує від 2017 року – коли ані партії «Слуга народу», ані її символіки не існувало навіть у фантазіях найсміливіших фантазерів.

Базовий зелений колір команда Олега Грамотенка обрала із зрозумілої причини: це колір «зеленої» енергетики, гарячим прихильником якої є наш кандидат. Компанія «Tesla Energo» побудувала та запустила перші на Житомирщині сонячні електростанції – Ганську СЕС та Іршанську СЕС.

Окрім того, зелений це також колір екології та інвестицій. І саме «Tesla Energo» є лідером у Житомирській області в галузі залучення іноземних інвестицій: понад 120 мільйонів євро за три роки. «Якщо ви знаєте кандидата, який зробив для розвитку «зелених» технологій у Житомирі більше, ніж я – назвіть його прізвище! Якщо ви знаєте житомирянина, який, на вашу думку, привів сюди більше інвестицій і має більше прав на зелений колір – скажіть, хто це!» – заявив О. Грамотенко.   

Заради справедливості визнаємо: так, під час виборчої кампанії з’явилося багато Зе!клонів, які використовують графічні елементи логотипу партії «Слуга народу». І, як нам здається, солідна політична партія, яка цінує своє ім’я – мала б розібратися з кожним із таких спритників у суді.

Але замість цивілізованого юридичного захисту своїх інтересів – Зе!команда зварганила треш-сайт, куди будь-хто може додати будь-що. За допомогою спеціального боту.

У зв’язку з цим команда Олега Грамотенка пропонує авторам сайту «Зеопарк» два варіанти подальших дій.

Варіант перший. Мовчки вилучити зі сторінок «Зеопарку» фото агітаційних матеріалів Олега Грамотенка. Як ми вже наочно довели, наша агітаційна продукція не наслідує і не імітує символіку партії «Слуга народу». І, якщо знадобиться, ми це легко доведемо у суді.  

Варіант другий. Не вилучати фото агітаційних матеріалів Олега Грамотенка. Натомість додати на сайт «Зеопарк» нові актуальні фото. За логікою авторів «Зеопарку», їм теж «не вистачило грошей на дизайнера». Бо вони теж використовують зелений та жовтий колір. Наприклад, ось.

Ой, що це: «Ощадбанк» поцупив кольори у «Слуги народу»?

І ще одна компанія.

Державна прикордонна служба України теж не поважає «Слугу народу»?..

Якщо дуже захотіти – будь-що можна довести до абсурду. Сайт «Зеопарк» якраз є прикладом застосування абсурдних політичних технологій, які б’ють перш за все по тому, хто їх використовує. Скажіть чесно: яку політичну силу (у глузливому контексті) ви уявили, коли почули чи прочитали вперше слово «Зеопарк»? Так отож…   

Прес-служба кандидата у народні депутати України Олега Грамотенка

Facebook: Oleg Gramotenko

Веду прямі ефіри у Facebook кожної неділі о 17:00 год.

Спілкуйтесь зі мною особисто!

Будьте першим, хто прокоментував "«Зеленого» підприємця Олега Грамотенка додали на сайт «Зеопарк» через… зелений колір (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*