Зеленський обіцяє знизити вартість газу вже з лютого

Ціна на газ в домівках українців може знизитись майже на 30% вже з 1 лютого 2021 року. Про це сьогодні, 13 січня, розповіло офіційне інтернет-представництво Президента України

Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабмін, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання надмірно високої вартості газу для українців.

«Ринкові ціни на сьогодні завеликі, особливо якщо зважати на пандемію. Ми, як держава, повинні стояти на захисті своїх громадян, а це означає — в економічному плані теж», — наголосив Володимир Зеленський.

Після довгих обговорень учасники вирішили зменшити ціну на газ нижче ринкової. Це означає зниження в платіжках людей на понад 30%.

«З першого лютого всі споживачі України будуть сплачувати суттєво менше за природний газ. Можу сказати, що, за нашими даними, середня ціна на газ в Україні в січні була вище, ніж 9600 гривень. Відповідно, ціна буде знижена в середньому для населення України до 6999 гривень», — повідомив Юрій Вітренко.

Однак Президент наголосив, що такі зміни — це лише тимчасові міри через карантин, але аж ніяк не відміна газової реформи.

Проте для ТКЕ вартість газу знижувати не планують, тому тепло у домівках українців дешевшим не стане. 

Нагадаємо, що Житомирська міськрада, 29 грудня, під час засідання виконкому вирішила збільшити тарифи на теплопостачання в місті. Зокрема з січня 2021 року вартість теплоенергії планували збільшити на 14%.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Зеленський обіцяє знизити вартість газу вже з лютого"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*