Земельный референдум «Батьківщини» на часі – експерт

Позиція Тимошенко та її команди щодо ринку землі чітка й безапеляційна – вони не голосуватимуть за закони про продаж землі без рішення народу на всеукраїнському референдумі з цього питання. Інші політичні сили готові йти на компроміси, аби отримати політичні дивіденди.  

Таку думку в ефірі Апостроф TV висловив політолог Костянтин Бондаренко, коментуючи заяву голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко про оголошення всеукраїнського референдуму з питань заборони продажу сільськогосподарської землі.

«Те, про що заявила Тимошенко – це дійсно її позиція, яка сформувалася не зараз, їй не один рік. Це етична позиція. До того ж в «Батьківщині» є такі люди, як Іван Кириленко, який є одним із кращих знавців, одним із вагомих стовпів аграрного сектору в Україні. В команді є ще ціла низка людей, які знають цю тематику не з книжок», – зазначив політолог.

На його переконання, команда Тимошенко – єдина в українському парламенті займає таку безальтернативну позицію, інші – готові йти на поступки.

«Більшість політичних сил не мають якоїсь позиції щодо землі, тобто ця позиція спекулятивна. Умовно кажучи, вони виступають «проти», але якщо завтра виникне якесь питання, внаслідок якого треба буде піти на політичний розмін, то вони можуть проголосувати «за», – вважає Кость Бондаренко.

Нагадаємо, «Батьківщина» розпочала підготовку всеукраїнського реферундуму щодо неприпустимості розпродажу сільськогосподарської землі. 

Будьте першим, хто прокоментував "Земельный референдум «Батьківщини» на часі – експерт"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*