«Земельний» референдум Тимошенко, який підтримує 77% українців, стане тестом для Зеленського, – експерт

Реєстрація Центральною виборчою комісією  ініціативної групи «земельного» референдуму буде тестом для президента, який покаже, чи готовий Зеленський діяти у демократичному полі, чи він обрав шлях диктатури. 

Таке переконання на своїй  Фейсбук-сторінці висловив політичний експерт Олександр Кочетков.

«Маємо перший тест для влади на довіру до своїх співгромадян, адже в Офісі президента прекрасно знають, що 77% українців за референдум по землі, при цьому 79% проти продажу її іноземцям, в якій би прихованій формі це не подавали», – вважає експерт.

За його словами, команда Тимошенко – єдина політична сила, яка протистоїть впровадженню «дикого» ринку землі, який має стартувати вже з 1 липня цього року. Знаючи настрої людей щодо розпродажу землі, «Батьківщина» допомогла організувати збори ініціативної групи, яка налічує 11 тисяч людей з усіх областей України, та підготувати документи до ЦВК, необхідні для початку збору трьох мільйонів підписів для всеукраїнського референдуму проти продажу землі.

«Якщо ЦВК дасть референдуму пуск, це означає, Володимир Зеленський готовий діяти в демократичних рамках, і ситуація не безнадійна. Тому що з волею українців доведеться рахуватися як прихильникам, так і противникам «ринку землі». Якщо ЦВК референдум заблокує, це буде означати, що в Україні чергова тенденція до диктатури», – зауважив Кочетков.

Таким чином, на переконання експерта, Тимошенко як політик, яка завжди йде до кінця, «м’яко нагадає» президенту про його передвиборчі обіцянки всі важливі для країни рішення погоджувати з народом на референдумі.

Будьте першим, хто прокоментував "«Земельний» референдум Тимошенко, який підтримує 77% українців, стане тестом для Зеленського, – експерт"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*