Землю колишньої човнової станції у Житомирі суд постановив повернути державі

Вчора Житомирський апеляційний суд постановив повернути у власність громади 0,1 га незаконно приватизованої землі колишньої човнової станції. Про це повідомили у пресслужбі Житомирської обласної прокуратури.

Правову позицію прокурорів Житомирської обласної прокуратури щодо незаконності набуття у приватну власність земельної ділянки водного фонду площею 0,1 га на набережній р. Тетерів Житомирський апеляційний суд визнав обґрунтованою. Наразі фізичну особу зобов’язано повернути цю земельну ділянку до комунальної власності Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. Також скасовано попереднє рішення суду першої інстанції щодо відмови прокуратурі у задоволенні такого позову,

– йдеться у повідомленні.

Вказана ділянка була передана у приватну власність ще у 2016 році. Тоді за рішенням міськради землю колишньої човнової станції надали Семенцю Володимиру Володимировичу нібито для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення. Однак той, не гаючи часу, швиденько її продав Крігер Тетяні Миколаївні. В результаті, вже за деякий час земельна ділянка стала таким собі закритим котеджним містечком для житомирських посадовців. Зокрема, в 2021 році, завдяки розслідуванню журналіста Олександра Крижанівського, стало відомо, що на місці колишньої човнової станції “виросли” поміж інших маєтки житомирського одіозного депутата Юрія Мойсеєва та наближеного до міської влади підприємця Леоніда Крігера.

Цікаво, що суд повернув у власність громади лише шматок землі, що знаходиться у прибережній захисній смузі р. Тетерів. При цьому збудований там незаконно будинок судді вирішили обійти увагою.

Нагадаємо також, що Держгеокадастр віддав частину території гідропарку Житомира приватним особам.

Будьте першим, хто прокоментував "Землю колишньої човнової станції у Житомирі суд постановив повернути державі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*