«Жарить и жечь!» Відеоблогер Анатолій Шарій обіцяє житомирянам «страшне покарання» (ВІДЕО)

Схоже, що відомий блогер Анатолій Шарій, якому так і не вдалося прорватися до парламенту в якості нардепа, оголосив Житомиру персональну вендету. Йому вже не досить просто обливати лайном місцевих активістів. Тепер він погрожує розправою міській владі, яку неодмінно має влаштувати президент Зеленський під час свого візиту до міста.

Чому така відома та досить популярна в певних колах персона, як Шарій, раптом звернула увагу на якийсь провінційний Житомир?

Все почалося з дость невинного повідомлення майже екснардепа Борислава Розенблата у Facebook про те, що хтось, під виглядом «відомого блогера» шантажує та вимагає в нього гроші. «Відомим блогером» виявився той самий Шарій, який начебто не мав жодного стосунку до шантажу. Принаймні, взаємних претензій Розенблат з Шарієм не виказали, продемонструвавши повне взаєморозуміння в цій ситуації.

Здавалося б, інцидент вичерпано, Розенблат спокійно рибалить собі в Норвегії, знімаючи післявиборчий стрес. А тим часом  Facebook живе своїм життям, завдяки багаточисленним коментатором інциденту, про який вже забули його безпосередні учасники.

В надзвичайно «інтелектуальну» переписку з Шарієм та його прихильниками вступили житомирські активісти, суть якої звелась до чогось на кшталт «Дурень! Сам ти дурень!» І потоки бруду полились сторінками соцмережі. 

Шарій та ко зійшлися в «ідеологічному» поєдинку з гідними супротивниками, тож «лайняна перестрілка» носить досить інтенсивний характер. 

Врешті блогер наніс «житомирчанам» майже нищівний удар, опублікувавши

відео на своєму і YouTube-каналі.Під виглядом «журналістського розслідування, яке доводить необхідність місцевих виборів, блогер майже поховав житомирських активістів під величезною купою навозу. Роздав всім. 

«Эти конченые рогули, они пришли во власть, но даже с туалетами не смогли разобраться», — прокоментував Шарій «історію успіху» місцевих депутатів Пучича та Фурлета. 

Дісталось і Ясюнецькому, прилетіло, можна сказати ні за що. 

«Этот революционер стал заместителем губернатора, и этот заместитель губернатора прославился стереоминетом. То есть две девушки предложили ему стереоминет. Это попало в средства массовой информации. Они не особо-то отрицали. Одна из этих девушек в итоге стала депутатом областного совета от «Самопомощи», — демонструє Шарій світлини Олени Галагузи. 

І тут вже «майстер маніпуляцій» відверто підтасовує факти. Бо на той час, коли в місцевих ЗМІ та ФБ читачі з захопленням слідкували за секс-пригодами громадських діячів, Олена Галагуза вже була депутаткою облради. 

Далі Шарій діє за звичною схемою, навішуючи епітети, підкреслюючи свої висновки світлинами та публікаціями.

Елементи «розслідування», присутні в відео, вочевидь покликані створити враження, що Шарій не просто бздун та пліткар, любитель покопатися в чужій брудній білизні, але об’єктивний та виважений журналіст. 

«Вишенькою на торті» блогер призначив прес-секретаря житомирського міського голови Юлію Петрову. Вона дуже «завинила», назвавши його прихильників «біомсміттям, захищаючи «свого друга Пучича»

в тому ж таки Facebook. І тут вже Шарій розлютився по-дорослому.

«Я напоминаю пресс-секретарю городского головы Житомира что более 320 тысяч человек только официально поддержали нас на выборах. 320 тысяч человек — это биомусор?», — обурився за своїх Шарій.

Після ретельного вивчення професійної та громадської діяльності Юлії Петрової, Шарій вирішив звернутись прямо до міського голови:

«Как минимум с вопросом. И как минимум, эта мразь должна быть уволена оттуда. Как минимум, мэр Житомира должен принести извинения. А как максимум, я думаю, что правоохранительные органы должны отреагировать на такого рода заявления».

Юлія Петрова не забарилась і опублікувала гідну відповідь: «А з чого шарій і його шавки вдруг рєшили, що мене має бентежити їхнє: „мразь, тєбя тєперь вся страна знаєт!“? /це, канєшно, перебільшення, і він себе сильно переоцінює, але менше з тим/Пописувала собі постики у провінційному містечку і ніхто їх не лайкав майже. А тут таке — менш, ніж за добу виходимо на півмільйона переглядів. Круто, чьо!Про такий безкоштовний піар можна тільки мріяти! На думку сєпарів мені начхати, а нормальні люди знатимуть, що у Житомирі живе Юля і у неї правильні погляди, раз шарій обісрав. По типу, харошиє сапогі, нада брать Так що, вельми вдячна, панове. Продовжуйте у тому ж дусі. Привіт шефу переказуйте, бо воно мене забанило».

Взаємні обміни люб’язностями на цьому не вщухли. Шарій всій країні довів, що він чорноротіший за купу житомирських «громадських активістів». І тепер доводить, що він ще й принципово злопам’ятніший.

Бо, як з’ясувалось, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин зухвало проігнорував всі звернення відомого блогера. Петрову не звільнив, на запити не відповів. І тепер Шарій (відчуваєте зв’язок?) звинувачує його в розкраданні коштів на реконструкцію стадіону та у проведенні нечесного тендеру на купівлю екскаватора.

Новий відеоблог виявився коротшим за попередній і в ньому Шарій консультує президента Зеленського, чим той має зайнятися в Житомирі під час свого візиту.

«Бери это видео и начинай расследовать! Начинай жарить! Начинай жечь уже наконец-то! » — закликає Зеленського Шарій.

Через не надто толерантне висловлювання свого прес-секретаря, Сергій Сухомлин тепер має «відповісти за все».

«Ввиду того, что никак мэр не отреагировал на множественные к нему обращения, этот ушлепок считает, что он может себе позволить не реагировать на обращение народа. Типа там небожитель. Зубко прикроет».

За інформацією блогера, Сухомлин та його «конченная команда» знову планують йти на місцеві вибори. Але Шарій цього не дозволить. І в якості залізобетонних аргументів пропонує «розслідування» реконструкції стадіону «Спартак».

На думку Шарія, «Житомир — не Денвер. Это какой-то Житомир. В Житомире дороги так себе, и здания такие есть, ну не очень…» Шарій переконує, що вартість реконструкції стадіону неймовірно завищена. І підкреслює свої підозри власною думкою, що такі об’єкти для нашого міста — недозволена розкіш. Мабуть по-знайомству, Анатолій Шарій влаштував «зірковий час» широко відомим в в вузьких колах місцевим «активістам» Ігорю Малі та Віктору Шуляру, додавши іхнє home video до свого блогу. Ті, зображуючи фахівців-експертів, які під покровом темряви проникли на об’єкт, демонструють блискучу дотепність, припускаючи, що реконструкцію стадіону закінчить «китайська делегація». Майже 300 тисяч переглядів, хоча важко сказати, скільки глядачів насправді додивились цю маячню до кінця.

Шарій цілком справедливо зауважує, що «Спартак» здали майже на рік пізніше, ніж обіцяли. І попри обіцянки і розповіді про світле спортивне майбутнє Житомира з новим стадіоном, відреконструйований за шалені гроші «Спартак» не відповідає вимогам ФФУ.

Отож, в нелегкій тяганині, чиї ж помиї смердючіші, поки що лідирує Шарій. Проте віра в житомирських активістів дає надію, що об’єднавшись разом, вони все-таки втоплять опонента в лайні, яке продукують не гірше за Шарія.

Проте все це дає більше приводу для суму, ніж для веселощів. Українці забули про єдність. Ми поділились на «порохоботів», «слуг», «сєпарів» і ще бо зна кого. Такі поняття, як толерантність та терпимість, повага до чужої, нехай навіть протилежної думки, здається взагалі нам не притаманні. Дорогі житомиряни, бог з ним, з тим Шарієм. За ним стільки «подвигів», що гидко й згадувати. Чи ви такі ж самі? 

Хто з вас, проходячи повз паркан, за яким гавкає собака, гавкає їй у відповідь?

Діана Мінаєва

12 коментарів до "«Жарить и жечь!» Відеоблогер Анатолій Шарій обіцяє житомирянам «страшне покарання» (ВІДЕО)"

 1. Василь Петрович | 08.08.2019 at 18:15 | Відповіcти

  Ну все почалося не з “дурень дурень!”, а коли прес секретар Сухомлина назвала прихильників Шарія біосміттям – відходами.

 2. Ахах, спиздить 60 млн на стадионе, несколько миллионов во время приезда Пети, и потом говорить, что Шарий угрожает жителям, а не ворам. Браво.

 3. Козлов Виктор | 09.08.2019 at 06:31 | Відповіcти

  Думаю что скандал со стадионами и экскаватором уже не замнут. Много шума. Надеюсь на объективное расследование.

 4. Что за заголовок, для людей которые не читают инфу а судят исключительно по названию?”) Кто такие бредовые статьи пишет и по чьей команде?)))

 5. Блін, нас обкрадають, а ви голосите, що Шарій комусь в коментах нагрубив ? До чого ця стаття ? Він показав, як нас взйо…ють, що тут поганого ?

 6. Вашу постійну яму б закрити ніхрін

 7. Люди відкрийте очі! Шарій чьоткій тіп.

 8. Незнаю, хто з нас гавкає, але автор у відповідь схоже що так 🙂

 9. Людина миру | 10.08.2019 at 00:40 | Відповіcти

  “Українці забули про єдність. Ми поділились на «порохоботів», «слуг», «сєпарів» і ще бо зна кого. Такі поняття, як толерантність та терпимість, повага до чужої, нехай навіть протилежної думки, здається взагалі нам не притаманні.” – так, судячи з вашого заголовку, саме так. Менi тiльки от цiкаво, що саме ви маэте з того, що захищаете шахраiв? Чи вам дошкуляэ саме той блогер, який розповiв мiсцевим (i не тiльки) мешканцям куди зникають кошти, якi дiйсно могли б пiти на потреби мiста та про тих, хто прийшовши до влади забув своi передвиборчi обiцянки i почав набивати власнi кишенi, не зважаючи на потреби мiста i мешканцiв? Не соромно вам?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*