Жінці з Житомирщини конче необхідна фінансова допомога на придбання кисневого апарату

34-річна Ольга, мешканка села Першотравневськ Житомирської області, має важку хворобу “бронхоектатична хвороба обох легень у фазі загострення, муковісцидоз, легенева форма” та потребує фінансової допомоги від усіх небайдужих.

Після довгих обстежень лише цього літа лікарі нарешті змогли
визначити правильний діагноз: муковісцидоз. Через незнання діагнозу було втрачено багато часу, адже повноцінного лікування Ольга не отримувала.

На сьогоднішній день легені житомирянки пошкоджені настільки, що без потужного кисневого апарату Ольга дихати і жити не може. Повноцінно функціонує та не задихається лише вдома, адже кисневий апарт, який їй надали у фонді допомоги, працює лише від розеток.

“Маю шестирічну донечку, ми живемо удвох. Уранці, коли рівень кисню в крові падає, я не можу зібрати її до школи, не виходжу із дому, бо просто не маю сил. Стомлююсь вже від того, що переходжу з однієї кімнати в іншу. Розумію: потрібен кисневий апарат, але мені це не по кишені”, – розповідає Ольга.

Зараз жінка мріє портативний кисневий апарат з акумуляторами, що дозволить їй вільно пересуватись будь-де та повноцінно проводити час із дитиною.

Якщо Ви бажаєте допомогти жінці та дізнатись більш детальну інформацію, перейдіть за посиланням ТУТ.

Будьте першим, хто прокоментував "Жінці з Житомирщини конче необхідна фінансова допомога на придбання кисневого апарату"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*