16-річну дівчину, яка зникла в Житомирі, знайшли: поки її шукали, вона перебувала у знайомих

Віолету Тетеріну, яку шукала мати та поліція, знайшли у Житомирі. Дівчина розповіла, що весь цей час була з друзями і з міста не виїжджала. Зранку 11 жовтня дівчину забрала мати, – повідомили у відділі комунікації ГУНП в Житомирській області.

Як раніше повідомляв Times.Zt, про зникнення Віолети сповістила її мати. За її словами, ще вранці 5-го жовтня дівчина поїхала в Житомир до сестри та не повернулась додому.

Після 22-ї години 10 жовтня Віолета зателефонувала сестрі з чужого номера і пояснила, де вона. Дівчину зустріли правоохоронці, які й сповістили матір дівчини.

За словами Віолети, вона витратила гроші, які у неї були, і не встигла на автобус. Після цього гуляла по місту, зустріла знайомих, в яких і була весь цей час.

Відносно матері Віолети склали адміністративні матеріали за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. А з обома дівчатами провели профілактичну бесіду.

Фото: з сайту ГУНП в Житомирськый області

 

Будьте першим, хто прокоментував "16-річну дівчину, яка зникла в Житомирі, знайшли: поки її шукали, вона перебувала у знайомих"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*