Житель Житомирщини виборов звання одного з найкращих музикантів Німеччини

Житель міста Малина, що на Житомирщині, став солістом Тюрінгської філармонії.

Малинчанин Олесь Бурак став першим сольним трубачем у місті Айзенах, що в Німеччині, – повідомили “Малинські новини”.

 Наш земляк обійшов 80 претендентів та виборов першість у конкурсі на сольне місце в оркестрі філармонії. Дуже вагомою для України цю подію вважає наставник музиканта, який є заслуженим працівником культури та викладачем Малинської школи мистецтв, Володимир Олексієнко.

 “Олесь з ранніх років був здібною, працьовитою і наполегливою дитиною. Ще школярем обійшов старших виконавців духової музики і став лауреатом міжнародного конкурсу в номінації «Музичні училища і коледжі». Навчаючись у Київському інституті музики ім. Глієра, юнак виборов перемогу в цьому ж конкурсі знову ж серед старших по віку і досвідченіших студентів музичних академій”, — розповів вчитель.

  До філармонії Олесь навчався у столиці, де брав уроки у відомого українського трубача, заслуженого артиста України, професора Національної музичної академії Миколи Баланка. Фахівець допоміг малинчанину відточити навики гри на інструменті на вищому рівні. Опісля молодик продовжив навчання в університеті музики у Німеччині та грав у декількох відомих оркестрах в місті Детмольді.


1 коментар до "Житель Житомирщини виборов звання одного з найкращих музикантів Німеччини"

  1. Від свого імені та від імені плеяди трубачів-професіоналів-випускників класу Баланка М.Я.,хочу привітати з таким успіхом Олеся,нашого професора та всіх вчителів,які допомогли стати Олесю таким,яким він є!!!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*