Жителі Тетерівки потерпають від нестерпного смороду

Днями у соціальній мережі Фейсбук жителі села Тетерівка Житомирського району поскаржились на нестерпний сморід.

В цьому вони звинувачували місцевий комбінат: 

“В Тетеревке продолжается экологическая катастрофа! Предприятие “Экопродукт”, которое находится возле заправки в конце Тетеревки вечером сбрасывает отходы животного происхождения с бойни в канаву, которая идет прямо в реку. Вонь гнилого мяса стоит в окрестностях такая, что приходится закрывать окна в такую жару. Сбрасывают  вечером, около 8-ми часов, когда проверки уже не работают…” – відповідний допис розмістила Инна Литвиненко 1 серпня на своїй сторінці у Фейсбук.

Деякі мешканці села під постом також підтвердили, що відчувають по вечорам схожий сморід.

Директор ТОВ “Еком’ясо Полісся” Заїка Сергій Леонідович прокоментував цю ситуацію так: 

“Комбінат взагалі був зачинений 3 місяці, так як проводились ремонтні роботи. Працювати він розпочав лише 7 липня.

Я сам проживаю з сім’єю в Тетерівці і ніколи б не дозволив зливати відходи на її території. Відходи нашого комбінату вивозяться в Житомир на Крошню (там де зливають нечистоти асенізатори), а рівчак, який іде зі сторони комбінату, сухий і чистий.

З приводу смороду в Тетерівці, то варто пам’ятати, що село не має очисних споруд, і взагалі незрозуміло куди діваються нечистоти з будинків.

Також на території села є багато обійсть, котрі розводять тварин на продаж, і невідомо куди ці домашні скотобійні вивозять свої відходи.“

Житомирський активіст Олександр Колібабчук розповів, що був в селищній раді 2 серпня і цікавився даним питанням у голови Тетерівської ОТГ. Там розповіли, що про проблему чули, але прямих скарг від місцевих мешканців не було.

Станом на першу половину дня 2 серпня Державна екологічна інспекція Поліського округу повідомила, що скарг від жителів Тетерівської ОТГ стосовно смороду в селі Тетерівка ще не отримувала.

Будьте першим, хто прокоментував "Жителі Тетерівки потерпають від нестерпного смороду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*