Жителів Бердичева та околиць закликають допомогти у розшуку п`яти людей, які потребують лікарського нагляду (ФОТО) | Times ZT

Жителів Бердичева та околиць закликають допомогти у розшуку п`яти людей, які потребують лікарського нагляду (ФОТО)

Правоохоронці Бердичівського відділку поліції просять про допомогу у встановленні місця перебування безвісно зниклих дителів Бердичівщини.

Про це повідомляє прес-служба Бердичівського районного відділку поліції Житомирщини.

Так, у розшук оголошено жителя Бердичева Гадзиківського В’ячеслава Леонтійовича, 1965 р.н., який 18 жовтня самовільно залишив медустанову в районному центру. Вказана особа погано пересувається та потребує лікарського нагляду.

Чорного Олександра Степановича, 1953 р.н., який залишив місце проживання 5 жовтня в районі 11.00 години. Чоловік також потребує медичного нагляду. На момент зникнення був одягнутий у коричневу куртку, чорні спортивні штани та шапку чорного кольору.

Яковлєва Віктора Олександровича, 1958 р.н., який 22 вересня близько 12.00 залишив домівку та безвісно зник. Чоловік потребує медичної допомоги та зазначається також, що раніше вказана особа не зникала. Чоловік має зріст близько 170-175 сантиметрів, середню тілобудову.

Особливі прикмети: на обох руках від зап’ястя до ліктьового суглоба має татуювання.

Фаренюк Наталію Григорівну, жителька Бердичівського району, 1986 року народження пішла з дому 19 вересня і дотепер не вийшла на зв`язок із рідними. У поліції наголошують, що жінка потребує лікарського нагляду за станом здоров’я.

Данилевич Людмилу Василівну, 1951 р.н., яка зникла ще у грудні 2020 року. Жінка худорлява, має зріст близько 165 сантиметрів, очі блакитні, волосся сиве.

“Шановні громадяни! Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо місця знаходження вищевказаних людей, повідомте за телефонами 0969437613, 0985966480 або «102» чи зверніться до найближчого відділку поліції.”, – йдеться в тексті повідомлення.

Нагадаємо, що поліція розшукує свідків та очевидців смертельної аварії під Пулинами

Будьте першим, хто прокоментував "Жителів Бердичева та околиць закликають допомогти у розшуку п`яти людей, які потребують лікарського нагляду (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*