Житомир: 17-метрову ялину, яка прикрашає територію поблизу 25 ліцею, зріжуть для святкування Новорічних свят

Під час святкування прийдешніх Новорічних свят на центральному майдані Житомира встановлять 17-метрову блакитну ялинку, котра зараз росте на території 25-го ліцею.

Відповідну інформацію повідомив заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Кожного року перед владою міста постає важливе питання “де знайти ялинку на Новорічні свята?”. У 2018-му на майдані встановлювали багатометрову ялину, котру зрізали на території дитячого садка, мотивуючи тим, що вона заважала комунікаціям. За дивним збігом обставин, цьогоріч ситуація повторилася…

“На цей раз із проханням “видалити дерево” звернулися адміністрація і батьківський комітет Житомирського міського ліцею №25.”, – повідомив Кондратюк.

Згідно слів посадовця відомо, що це непросте рішення приймали після обстеження дерева незалежною комісією, котра склала акт про необхідність видалення дерева.

За висновками експертів ялинка знаходиться в незадовільному стані та руйнує дорожнє покриття поблизу входу в ліцей, а це може спричинити травмонебезпечну ситуацію під час руху школярів.

«На жаль, пересадити таке велике дерево ми не маємо можливості. Порізати на дрова теж шкода. Тому ми вирішили, що можна дати цій ялинці «друге життя», щоб дерево, яке росло десятиліттями, потішило житомирян на свята», – розповів посадовець.

Нагадаємо, як у Житомирі головну новорічну ялинку запалювали

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир: 17-метрову ялину, яка прикрашає територію поблизу 25 ліцею, зріжуть для святкування Новорічних свят"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*