Житомир економить електроенергію: не працюватиме електротранспорт, а підприємцям вимикатимуть рекламні вивіски (ВІДЕО)

Наразі по всій Україні є необхідність заощаджувати електроенергію. Житомир – не виключення, тому під час брифінгу сьогодні, 20 жовтня, міський голова Сергій Сухомлин вкотре зазначив, що підприємці повинні вимикати рекламні щити та вивіски:

«Ми проводили інформаційну роботу з бізнесом щодо відключення зовнішньої реклами, рекламних вивісок. Сьогодні відбудеться міський штаб, і рішення штабу буде обов’язковим. Будемо просто вимикати. У нас немає можливості чекати і гратися, поки хтось відключить. Ми не хочемо, щоб у Житомирі вимикали цілі райони, як в Києві».


Це стосується не лише підприємців, а і всіх житомирян. Важливо зменшити використання електропристроїв, адже те, що відбувається зараз – лише квіточки. 

«Усі житомиряни знають, як заощадити електроенергію: вимкнути світло, не вмикати обігрівачі, електроприбори, телевізор. Це прості поради, але ми маємо заощаджувати, щоб у всіх було світло, тепло і вода. Бо росія буде продовжувати наносити ракетні удари, і я вважаю, що те, що відбувається зараз – лише квіточки. Але на щастя, у нас є час, щоб підготуватися», – каже мер. 

Крім того, у місті не працюватиме електротранспорт. 

«Ми скоротили споживання електроенергії на 15%, у тому числі, за рахунок того, що прибрали з ліній електротранспорт. Уряд, Кабмін, ОП просять скоротити до 30%, тому нам ще є над чим працювати. Тому електротранспорт поки працювати не буде. Це стосується не лише Житомира, інші міста теж зупинили роботу електротранспорту доти, доки енергосистема України не буде працювати стабільно і повноцінно», – додав Сухомлин. 

На сесії міськради, яка запланована на понеділок, 24 жовтня, хочуть виділити додаткові кошти на закупівлю генераторів великої потужності, щоб у випадку відключення Житомира від електропостачання на декілька днів, була можливість подавати воду на місто по графіку.

Нагадаємо, відсьогодні у Житомирі стартує опалювальний сезон: тепло ввімкнуть о 23:00 (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир економить електроенергію: не працюватиме електротранспорт, а підприємцям вимикатимуть рекламні вивіски (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*