Житомир попрощався з талановитим спортсменом і хоробрим Захисником

На Смолянському міському військовому цвинтарі в Житомирі порощалися з відомим спортсменом, чемпіоном з тхеквондо, 23-річним Данилом Золотухіним.

Хлопець героїчно загинув під час воєєних дій 27 березня у Харківській області. Під час ведення важкого оборонного бою Данило знищив ворожу броньовану машину та особовий склад противника, залишився на прикритті відступаючого підрозділу. Ціною власного життя наш Захисник врятував своїх побратимів.

Довгий час Данило вважався безвісти зниклим. Однак згодом, під час проведення експертиз, з`ясувалося, що юнак був похований як тимчасово неопізнаний Захисник України у місті Дніпро.

Данило народився у Житомирі, закінчив ЗОШ №21. У юності захопився спортом, неодноразово здобував призові місця у боротьбі за Кубок України, входив у збірну України з тхеквондо на чемпіонаті Європи. Мав чорний пояс.

У 2014 році хлопець був відзначений щорічною стипендією міського голови для обдарованих та перспективних спортсменів Житомира.

Данило був інструктором із парашутної підготовки, мав у своєму здобутку більше 35 спортивних стрибків із парашутом. Після закінчення школи почав контрактну службу в одному із десантних підрозділів Житомира. Згодом став курсантом факультету ДШВ Одеської військової академії, а пізніше – кадровим офіцером-десантником.

Початок війни зустрів як офіцер. Загинув як справжній Герой.

Не забудемо! Не пробачимо! Вічна пам`ять!

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир попрощався з талановитим спортсменом і хоробрим Захисником"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*