Крайній захід сонця у 2023 році ми спостерігали із оглядового майданчика на Замковій горі, а далі прогулялися вулицями Житомира, аби побачити, як виглядає місто за кілька годин до настання Нового -2024-го року.
Наближення свята видавали хіба яскраві вогні та декоративні елементи, тематичні інсталяції у вітринах й вікнах закладів та магазинів. У скверах і парках прогулювалися жителі міста із дітьми, домашніми тваринами – все як у звичайний день.
Ялинковий базар в районі вулиці Небесної сотні продовжував працювати навіть ввечері 31 грудня. Продавці поділилися, що планують тут бути до 20-21 години. Зізнаються, у попередні роки напередодні Нового року торгівля йшла жвавіше. Нині ж просто намагаються розпродати залишки дерев.
“Ось ця коштувала 500 гривень. Віддаю за 100. Сьогодні покупців можна було на пальцях порахувати”, – каже одна з продавчинь.
Далі прямуємо на пішохідну Михайлівську. Цьогоріч вона стала епіцентром святкової атмосфери – сяють гірлянди на головній ялинці, з кожного закладу лунають новорічні та різдвяні пісні, на вході – прикрашені дерева, іграшки, жива або штучна хвоя.
З-поміж усього цього вирізняється звучання сопілки – співачка, виконавиця, поетеса, членка Національної ліги композиторів України, Національної спілки естрадних діячів України Олеся Сінчук виконує щедрівки.
Трохи далі можна придбати глінтвейн: “Ми б із задоволенням працювали усю новорічну ніч, але будемо лише до початку коменданської години”, – кажуть співробітники закладу.
Загалом, кількість перехожих у центрі міста у новорічний вечір – навіть менша ніж у звичайні вихідні. До речі, в супермаркетах теж не спостерігається ажіотаж, а деякі маленькі магазинчики зачинилися ще о 16-17 год.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/2630e5be-32b4-47d0-b42c-0df6fbb9831d-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/fd73a855-9106-4641-a0cc-d8f0e5d0826f-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/c21003c0-54c4-4bce-8b42-55d517874cd1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/49099206-96a7-4960-8390-ed0a6de67015-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/749c608e-7d4f-4df8-b6c4-bf459da882ad-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/55676df1-3112-4655-b96f-229fb086194c-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/907a939e-c85e-4523-9b68-111aee3757eb-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/2c165609-770f-48a2-bffb-7816c73bd021-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/0af9e4fd-667a-40b7-afd5-b99fdadcd04f-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/ecdd8b8b-d788-4396-a756-3c7a3727b1f2-1-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/7ec8984f-8b8a-48dd-9e40-7e7d0fdb2beb-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/c52f56a0-b161-45a0-822e-3a857b4e000b-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/069fdc44-2556-4bb3-828e-46d41df22215-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/7e38e12c-2993-4b49-9a53-dffea6037a61-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/ccd0922b-d35e-4ad9-9e43-abdcea036e2b-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/16c437d6-aeb8-481b-93c6-0735982c5d8b-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/35598acd-efc8-4d25-85c6-09d1a135a5b1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/6b48c571-4605-4473-b034-33fbd396c5d6-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/3942c5d6-1870-4919-af7f-d0b7013da0d2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/88111452-edc9-4bb6-875c-21fd5efdc1c2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/eb603eaa-efc4-4b85-8514-741a335982f5-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/b8ec8680-78a7-4bd3-b0ca-4e18df2e0834-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/8c9a1d6b-bdf2-4084-b0d1-1f9de79c0c01-767x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/5a54c3f6-e1ce-4740-8b02-19e6d2ece1c1-1-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/f39410fb-9343-49a4-849a-2bcfdc5b9e3c-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/b7d6e37c-aa50-46f7-bc46-c3bdce3b9a92-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/3b5c3d19-f032-4e85-92f8-3383f03dd8e0-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/8d3f0644-a11d-4ada-b7f8-d5d7bf431564-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/bf71fcb6-a9a9-46a8-8e64-f2d841c531f6-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/9fc24a1e-0983-4194-8fab-f8381edeae05-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/e85dd820-e85a-4be2-8e51-c8f5d2978535-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/0757a78e-c11f-4623-9735-1d54e2b9954b-1024x875.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/01dfabe8-a1f4-40dc-98cf-487f08d2ca96-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/401d44c8-9945-4807-87aa-26d738696e0c-1-767x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/ac91b60a-e702-4444-9ee7-59c54920b507-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/ba5aecd2-d611-4f72-bb80-452a3f35b38e-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/c7fa9930-75e2-40c0-86d6-d5ca513c1705-1024x690.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/18252098-67a5-46a9-a7a2-ad6e75bf31bf-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/f7d00687-2a50-4097-9657-527820a60bbd-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/e0d31f1c-7ccc-483e-a1bc-d5388e7d5324-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/cc0b1a0d-af1e-411c-8700-69fd61ddef8d-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/5d946f2e-45b5-4dd9-92ea-e61ca48206d6-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/875897ce-d079-4bec-b5d9-187d12a3a7b5-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/5424598b-a0ad-45b5-b3fb-6b3a771cc348-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/46309a6e-4f63-4d45-9630-dafdfd24dc18-1024x638.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/7d20badc-216b-4a7d-ae4c-4677dfa7a98d-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/03ffd737-7f05-404b-a940-885a3dda9dd1-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/2619c388-7859-43ce-88a2-5f6f46b321dd-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/d31770a1-0ed0-49e4-a0d9-62830aa9bc48-1-1024x874.jpg)
Юлія Демусь
Будьте першим, хто прокоментував "Житомир за кілька годин до Нового року (ФОТО-ВІДЕО)"